אנחנו מכירים כבר את כל הסיפורים על חברת הובלות שנתקלתם בה בעבר והייתה לכם חוויה לא נעימה. בדיוק בגלל זה, חברה להובלת דירות בירושלים חולקת אתכם את הניסיון שלה, מה צריך לבדוק וכיצד לבחור את החברה הנכונה לכם. אם עשיתם סקר שוק בוודאי הבנתם שיש אין ספור חברות בכל מיני גדלים והיקפים וכולן מבטיחות שירות אדיב ומלא, ורק לכם לא ברור אם החברה מתאימה להובלת הדירה שלכם. אז הנה כמה עקרונות שעובדים תמיד כדי לבחור מובילי דירות.

אילוסטרציה. צילום: pixabay

חברה להובלת דירות בירושלים בוחרים לפי היקף עבודה

ירושלים מלאה דירות בכל הגדלים ומכיוון שיש כל כך הרבה קבוצות שונות במאפיינים שלהן, הצרכים שלהן שונים. הדבר הראשון שעליכם לבדוק הו מה היקף ההובלה שאתם צריכים ולפי זה תוכלו לדעת איזו הובלת דירות לבחור. אם אתם סטודנטים או זוגות צעירים ויש לכם מעט רכוש אל תלכו על מי שאינו מבצע גם הובלות קטנות. יש גם חברות שמעניקות הנחות לסטודנטים אז כדאי תמיד לבדוק אם זה מתאים לכם. חברה גדולה לא תמיד תיקח הובלה קטנה משום שזה מתנגש בסדר יום עמוס למדי ואולי תצטרכו להתפשר.

האם יש ביטוח הובלה?

אנשי חברת הובלות מיכאל ובוריס מציעים לכם לבדוק תמיד אם יש ביטוח מלא לחברת ההובלות שלכם. הביטוח צריך להקיף את כל התכולה עד סכום מסוים, ואם יש גג לביטוח בררו מה קורה אם קורה נזק לתכולה יקרה יותר. במקרים כאלה בקשו תשובות גם לנזקים שנגרמים לדירה או לשכנים בזמן ההובלה כי גם זה חשוב לדעת.

ציוד ומתקנים מתאימים

מובילים רבים שהם חאפרים אינם טורחים לקנות מתקנים וציוד הובלות מתאימים, כמו עגלות ומנופים, וגם רמפה להרמת הרכוש לתוך משאית. זה מסוכן וחסר  אחריות וגורם לנזקים לרכוש שלכם שאינו מגיע של אם הוא שביר. כמו כן, זה מגביל את היכולת של מובילים להוריד רכוש כבד שלכם מקומה גבוהה ללא מעלית מתאימה.

גם המשאית עצמה היא חשובה מאוד לבחירת ההובלה משום שאם לא מדובר ברכב שיש בו אפשרות לקשור ולאבטח את הרכוש השביר והפגיע יש לכם בעיה. לפני שאתם מתאמים עם מובילים לקבל הצעת מחיר להובלת דירה, בררו אותם בטלפון אם יש להם אפשרות להביא מנוף במקרה הצורך ואם יוכלו להתמודד עם ציוד מיוחד.

שירותי אריזה ופריקה

יש הובלות שמציעות לכם גם שירותי אריזה ופריקת תכולה וזה נהדר למי שאינו יודע לארוז, או מי שהולך לאיבוד בתוך כל הבלגאן. עובדי חברה להובלת דירות בירושלים שאורזים לכם את התכולה יודעים יותר טוב מכם איך לעשות את זה בצורה חסכונית ויעילה יותר מכם. במקרה כזה התוספת במחיר תתקזז עם החיסכון.

לפרטים נוספים הכנסו אלינו לאתר: : https://hovalail.co.il