מחפשים דרך משתלמת לרכוש רכב חדש מבלי לשלם עליו הון בסוכנויות הרכב? גלו את אפשרויות המימון המשתלמות המוצעות בסוכנויות ההשכרה והליסינג המובילות. כאשר אתם קונים רכב חדש או משומש מליסינג אתם יכולים ליהנות מתשלומים שאינם תופסים את האובליגו הבנקאי שלכם. לפעמים משתלם יותר לקבל את המימון מסוכנות רכב מאשר להשתמש בכרטיס האשראי שלכם או לקחת הלוואה לכל מטרה מהבנק. בדקו את הריביות המוצעות לכם ותגלו כי ההטבות לרכישת רכב בתשלומים עצומות!

אילוסטרציה. צילום: pixabay

רכישת רכב: מגוון רחב של אפשרויות מימון

יש לכם מעט הון עצמי אבל עדיין אינכם יכולים לשלם את כל המחיר? אל תסתפקו ברכבי יד שנייה ברכישה ברחוב. תוכלו לרכוש רכב 0 ק"מ מסוכנות הרכב קל אוטו וליהנות מתנאי מימון משתלמים במיוחד. אתם יכולים לרכוש את הרכב במזומן, לשלם חלק במזומן וחלק בתשלומים או ליהנות מפריסה נוחה לתשלומים לאורך שנים.

אם יש לכם רכב ישן בבית ועוד לא מכרתם אותו תוכלו לעשות טרייד אין ולנכות חלק ממחיר הרכב החדש ללא תשלום הון ראשוני על מנת לרכשו. בעוד מספר שנים, כאשר תרצו להתחדש שוב ברכב אחר, קל אוטו מתחייבים לרכוש את הרכב הישן וכך אתם לא צריכים להשקיע זמן בפרסום באמצעים דיגטליים או להפגש עם קונים ולקוות שתצליחו למכור. בשיטת טרייד אין המכירה מובטחת ואתם יכולים לצאת כבר באותו היום מהמגרש עם הרכב החדש שבחרתם.

קניית רכב חדש לעומת קניית רכב יד שנייה

רוכשי רכבים יכולים לבחור כיום בין קניית רכב מליסינג לבין רכב חדש ישירות מהיבואן שעדיין לא נסעו בו. העובדה כי מדובר ברכב חדש לחלוטין מעניקה גם חווית נהיגה אחרת, כאשר המושבים נקיים לחלוטין ואיש לא נהג ברכב לפניכם. אתם יודעים איזה טיפולים הרכב עבר מהיום הראשון שלו על הכביש ומסוגלים לטפח אותו אבל מבחינת מחיר רכב יד 2 לרוב מנצח.

אפשרות נוספת, שחוסכת לכם עלות ניכרת היא רכישה של רכב יד שנייה. מספיק שהרכב עבר שנה או שנתיים על הכביש על מנת שמחירו יהיה נמוך משמעותית מאותו מודל יד ראשונה. החיסרון, כמובן, שאינכם יודעים איזה טיפולים עבר אם לא רכשתם אותו מסוכנות רכב או ליסינג המתעדת היטב כל טיפול.

דרך שלישית נוספת היא לרכוש רכב יד שנייה 0 ק"מ. חלק מסוכנויות הרכב מציעות כיום רכבים שהוזמנו על ידי הסוכנות אך לא עלו עדיין על הכביש. הם נמכרים במחיר של 10% הנחה לפחות ממחיר היבואן הרשמי. אמנם, אינכם רשומים כיד ראשונה במסמכי הבעלות אך אתם מקבלים רכב חדש לחלוטין שעדיין לא נסע על הכביש ונהנים גם מאחריות היבואן הזהה לרכב חדש לחלוטין.

הדגמים שאפשר לרכוש באתר קל אוטו

מחפשים מקום אטרקטיבי המתמחה בשירות השכרת רכב או מכירת רכבים? בסוכנות "קל אוטו" תוכלו לקנות מגוון רחב של רכבים במחיר משתלם. בין השאר תמצאו באתר רכבים יד שנייה כמו פג'ו 107 משנת 2012, סיטרואן C4 מאותה שנה, סיטרואן נמו 2013, רנו פלואנס 2017, שברולט סוניק, סקודה פאביה ועוד מגוון עצום של רכבי סובארו, מיצובישי ורכבים נוספים. קיימים מעל שבע מאות וחמישים רכבים במאגר, הכוללים: רכבים קומפקטיים וחסכוניים, רכבים היברידיים, רכבי פנאי מפנקים ואפילו ג'יפים ורכבים הכוללים שבעה מושבים למשפחות או קבוצות גדולות. קל אוטו מציעים את תנאי המימון הטובים ביותר המאפשרים לרכוש בתשלומים את הרכבים, בשיטה של ליסינג תפעולי או לרכוש רכבים חדשים 0 ק"מ.

קונים רכב נוסף לבית

כאשר המחירים כל כך משתלמים, אתם יכולים לרכוש רכב נוסף למשפחה. מדוע להסתפק ברכב אחד בבית אם כל אחד מכם רוצה את החופש המוחלט לנסוע בכל יום ובכל שעה? עם תנאי המימון המשתלמים של קל אוטו גם אתם יכולים ליהנות מרכבים חדשים, מאובזרים ובטיחותיים. התשלומים החודשיים נוחים מאד ומאפשרים לכל שכיר או עצמאי בישראל להתחדש בדגמים המפנקים ביותר של יצרני הרכב המובילים כמו: הונדה, סובארו, פג'ו, קיה, ניסאן, פורד ומגוון רחב של יצרנים ודגמים נוספים.

לקבלת הצעת מחיר משתלמת לרכישת הרכב הבא שלכם – אל תהססו לפנות לאחד מסניפי קל אוטו באמצעות אתר האינטרנט או הטלפון ולבחור את הרכב הבא שיחכה לכם בחנייה כבר מחר!