מקובל לסבור ששירותי נוטריון ספרדית נדרשים בעיקר לעניינים פשוטים כגון אימותי העתק של מסמכים ואימותי חתימות. בפועל, שירותי נוטריון ספרדית ניתנים לא רק לעניינים "רגילים" ופשוטים מעין אלה, אלא גם לחברות הייטק ובעניינים מורכבים.

מתי ניגשים לנוטריון?

לנוטריון ניגשים כאשר נזקקים לשירותי נוטריון. שירותי הנוטריון הם שירותים מגוונים, ולפני שפונים לנוטריון צריך לדעת מה בדיוק נדרש. למשל, אחד השירותים שניתן לקבל מנוטריון הוא אימות העתק. בשירות של אימות העתק בודק הנוטריון האם העתקו של מסמך שהוצג בפניו זהה למסמך המקורי שגם כן הוצג בפניו. כאשר התשובה לכך חיובית, הנוטריון מאשר זאת על גבי טופס מיוחד, הוא כורך את צילום המסמך המקורי ביחד עם הטופס, חותם, מטביע את חותמתו וחותמו, וקושר את המסמכים הסרט האדום הייחודי לאישורים נוטריונים. דוגמא נוספת: שירות נוסף שניתן לקבל מנוטריון הוא אימות חתימה נוטריוני. במסגרת שירות זה חותם אדם בפני נוטריון על המסמך הנדרש. הנוטריון מצידו מוודא את זהות החותם על המסמך על ידי בדיקת התעודה המזהה שלו. בסוף התהליך שוב כורך הנוטריון את המסמך החתום ביחד עם הטופס, חותם, מטביע את חותמתו וחותמו וקושר את המסמכים עם הסרט האדום הייחודי לאישורים נוטריונים. עד כה ציינו שתי דוגמאות לשירותי נוטריון ספרדית, אך ישנן נוספות: אימות תרגום נוטריוני, אימות הסכם ממון לפני נישואין, אימות חתימה על תצהיר ועוד.

אילוסטרציה. צילום: pixabay

מתי ניגשים לנוטריון ספרדית?

למעלה ציינו מתי ניגשים לנוטריון, כעת נדון בשאלה מתי ניגשים לנוטריון ספרדית. ובכן לנוטריון ספרדית ניגשים כל אימת שזקוקים לשירותי נוטריון, אלא שהשירותים הנדרשים כרוכים בשימוש בשפה הספרדית. לדוגמא, כאשר השירות הנדרש הוא אימות העתק של מסמך בספרדית ניגשים לנוטריון ספרדית. כאשר השירות הנדרש הוא אימות חתימה על מסמך הערוך בשפה הספרדית ניגשים לנוטריון דובר ספרדית. הוא הדין ביחס ליתר האישורים שעורך נוטריון, כגון אימות הסכם ממון לפני נישואין, אימות חתימה על תצהיר ועוד.

הקשר בין נוטריון ספרדית לחברות הייטק

חברות הייטק נדרשות, במהלך הרגיל של עסקיהן, לחתום על מסמכים ובמיוחד לחתום על חוזים. נוטריון דובר ספרדית יכול לסייע לחברות הייטק באימות החתימות באופן נוטריוני, לפי הסטנדרטים הנדרשים הן בארץ והן בחו"ל. לקביעת פגישה עם נוטריון ספרדית, א. שבת, נוטריון דובר ספרדית, התקשרו לטל 09-9543895, רח' משכית 22 הרצליה פיתוח.