לפעמים אנחנו מוצאים תירוץ נהדר לפנק אדם קרוב, בין אם זהו חג האהבה שמתקרב או יום הנישואין של ההורים. לפעמים אנחנו גם לא צריכים סיבה. עם מתנה אחת מיוחדת במינה אנחנו יכולים להפתיע את האנשים המשמעותיים ביותר בחיינו.

מתנות לאישה המיוחדת שלך

בת הזוג חוגגת את הקידום המיוחל בעבודה, חג האהבה מתקרב ואולי החלטת לפנק אותה גם בלי סיבה מיוחדת – אלא רק משום שאתה אוהב. בין שלל מתנות לאישה יש מתנה אחת שתמיד מעוררת חיוך נרגש ומלא התפעלות: מארז שוקולד עשיר בטעמים, בצבעים ובניחוחות בלתי רגילים. בהנחה שאתה יודע אילו טעמים מלהיבים אותה באמת, תוכל להרכיב מארז שכולל פרלינים עם שוקולד מריר ודבש או עם חמאת בוטנים ושוקולד חלב, וגם טראפלס מרציפן או ויסקי ועוד שפע של טעמים ושילובים. גלשו לקטלוג מתנות לאישה.

צילום: רוי שוקולד

מתנות לגבר האהוב

גם את בן הזוג אנחנו אוהבות להפתיע מפעם לפעם, בין אם ביום הנישואין ובין אם לרגל השנה החדשה. בין המתנות הנדושות ביותר, וכמה שעונים וארנקים עוד תוכלי להמשיך לקנות לו, זו ההזדמנות שלך להותיר חותם ולהשאיר טעם טוב ומיוחד. גם עם פרלינים קלאסיים או טראפלס בטעמים שכולנו מכירים היטב, תוכלי למצוא את השילובים המפתיעים ואת הטעמים המשובחים, ולגלות שאפשר להפתיע גם עם הטעמים שהוא אוהב יותר מכל. גלשו לקטלוג מתנות לגבר.

צילום: רוי שוקולד

מתנות משגעות להורים

יום המשפחה הוא התירוץ הקלאסי להפתיע את ההורים, אבל הוא בוודאי לא היחיד. אתם יכולים להעניק להם שי חגיגי כשאתם מגיעים לארוחת החג או כשהם מציינים עוד יום נישואין מרגש. מארזי השוקולד הנפלאים הם בדיוק מה שגם ההורים אוהבים, ואתם יכולים להעניק להם שילוב בין מתוק למלוח, לפנק עם שוקולד מריר משובח ולהוסיף בקבוק יין כדי שייהנו מכל הטוב הזה כשהם מתענגים גם על כוס של יין אדום – שבאמת אי אפשר בלעדיו. גלשו לקטלוג מתנות לאמא ואבא.

סוד הקסם: טעמים מפתים

אם נודה באמת, מארזי שוקולד מהודרים היו כאן מאז ומעולם. הם שימשו אותנו כשרצינו להפתיע את ההורים ביום המשפחה, כשרצינו להביע אהבה בט"ו באב או כשי קסום ומיוחד לבן הזוג שסגר שנה מוצלחת בעסק הפרטי שלו. אלא שהיום אנחנו יכולים למצוא עוד שפע של טעמים מטריפים, עיצובים בלתי רגילים ושילובים נהדרים בין שוקולד לאספרסו או נוגט עם שקדים מקורמלים. חיבורים לא שגרתיים וגרסאות עדכניות ופראיות – זה כל מה שצריך כדי להפתיע באמת, ולאנשים שאנחנו אוהבים מגיעה הפתעה אמיתית.

ROY CHOCOLATE מציעים מבחר מארזי מתנה חגיגיים לכל אירוע ולכל מטרה. לחנות האונליין גלשו https://www.roychocolate.co.il/index.php?dir=site&page=catalog