פורסם לראשונה ב ynet.

בסוף השבוע האחרון השתולל טורנדו באלברטה שבקנדה ולמשך חצי שעה התבקשו תושבים בקרבת הסופה להסתגר בבתיהם. אבל הטורנדו הזה ממש לא הסעיר את אחד מתושבי האזור שצולם מכסח את הדשא בגינה עם הסופה המפלצתית ברקע. עם זאת - התמונה דווקא כן הסעירה את הרשת החברתית, ואלפים רבים בקנדה שיתפו את מה שנראה כמו עבודת הגינון המפחידה בעולם.

הגבר שלא מתרגש מסופת טורנדו. צילום: מתוך פייסבוק

ססיליה ווסלס צילמה ביום שישי האחרון את בעלה ת'וניס בזמן שהסופה חלפה על פני ביתם שבעיירה ת'רי הילס. לטענתה, הסופה הייתה רחוקה בהרבה ממה שנראה בתמונה.

בראיון לתקשורת הקנדית סיפרה כי אחת ממטלותיו של בעלה לאותו היום הייתה לכסח את הדשא בחצר ביתם, ובזמן שהוא הסתער על המטלה היא בכלל הלכה לנמנם. בתם בת ה-9 של השניים הייתה היחידה בבית שהתרגשה מהסופה. היא העירה את האם ואמרה כי האב לא רוצה להיכנס הביתה.

"צילמתי את התמונה כדי להראות להורים שלי שגרים בדרום אפריקה, 'הנה, יש פה טורנדו', ואז פתאום התחילו לשאול אותי 'היי, יכול להיות שבעלך מכסח את הדשא?'", סיפרה הצלמת שמצאה תהילה ברשת בראיון לרשת טלוויזיה קנדית. "כל מי שגר ברחוב שלנו יצא למרפסת או לגינה כדי לצלם את התופעה". ת'וניס עצמו הסביר כי הוא ראה בעבר תוכנית טלוויזיה על סופות טורנדו ועל אנשים שאוהבים לרדוף אחריהן, ולכן הוא מכיר את הנושא. "הסופה הייתה בדרכה מזרחה", אמר. "היא נראית הרבה יותר קרובה בתמונה, אבל במציאות היא הייתה רחוקה. טוב, אולי לא מאוד רחוקה, אבל רחוקה מספיק".