בעלי עסק קמעונאי? על מנת לייעל את פעילות העסק יש מספר שירותים וטכנולוגיות שיכולות לשנות את הדרך שבה העסק עובד ולהזניק אותו להצלחה. במאמר זה אספנו את חמשת השירותים הטובים ביותר שכדאי להוסיף לעסק.

שדרגו את עסק עם קופה רושמת חכמה

קופה רושמת נמצאת היום כמעט בכל עסק קמעונאי כדרישה של מס הכנסה ומע"מ. אך, יש קופות רושמות שמסוגלות רק להפיק חשבוניות ודוחות חודשיים ויש קופות רושמות חכמות. קופה רושמת משודרגת כוללת גם אפשרות לנהל שעון נוכחות לעובדים, להפיק דו"חות ברשת האינטרנט, לנהל מועדון לקוחות עם קופונים ועוד מגוון רחב של אפשרויות שהופכות את העסק שלכם לחדשני ויעיל יותר. זה הזמן לבדוק כיצד תוכלו לשלב את הקופה הזו בכל עמדה שלכם? – גם בסניפים המרוחקים זה מזה המנהלים מלאי אחיד.

שכרו חשב שכר מקצועי

מי מחשב את משכורות העובדים שלכם? אם אתם עדיין עושים זאת באמצעות רואה החשבון או מזכירת החברה יתכן ויש טעויות אינספור בתלוש המשכורת. חברת חשבות שכר מקצועית מתעדכנת באופן שוטף בזכויות המגיעות לעובדים, עובדים עם תוכנה מקצועית המחשבת את נקודות הזכות בכל שלב בחייו ומאפשרת לעובד לראות את התלוש עוד לפני שקיבל את המשכורת. בתקופה שבה כל עובד מודע לזכויותיו שימוש בשירותי חשב שכר יכול לחסוך עוגמת נפש ותביעות מיותרות בבית הדין לענייני עבודה. בנוסף, עובדים שרואים כי המשכורות מחושבות ללא רבב יחושו מחויבות גדולה יותר לעסק.

אילוסטרציה. צילום: freepik

קדמו את אתר האינטרנט שלכם

עסקים קמעונאיים זקוקים אף הם לאתר אינטרנט פעיל ומקודם, בו יוכלו להציג את המוצרים החדשים במלאי, קופונים ללקוחות ועדכונים נוספים. באמצעות אתר זה ניתן לחשוף את המותג שלכם גם לקונים אחרים באזור שאינם פוגשים אתכם בצורה מקרית ברחוב. חשוב לבנות אתר אינטרנט שיתאים לטלפון הנייד כמו גם לגלישה מהמחשב או הטאבלט ולקדם אותו. תופתעו לגלות, אך לפעמים עסק קמעונאי קטן יכול להראות כמו מותג על באמצעות אתר האינטרנט הנכון.

שקיות מתכלות או רב פעמיות

חושבים ירוק? גם אם אתם לא מודעים לחשיבות השמירה על איכות הסביבה יתכן והלקוחות שלכם יעדיפו לרכוש שקית רב פעמית על פני השימוש בשקיות ניילון. כיום, חנויות רבות משתמשות בשקית הרב פעמית כתיק ממותג המשמש כפרסום כאשר הלקוחות שלכם יוצאים את פתח החנות לביתם. בנוסף, כאשר הם סוחבים את הקניות לבית, קל יותר להשתמש בשקיות רב פעמיות המשמשות כתיק צד ולהגיע מהחנייה הביתה.

שכרו מעצב חלון ראווה

עסק קמעונאי קטן או גדול, הפונה לרחוב ויכול להשתמש בחלון הראווה על מנת להציג בצורה הנכונה את המוצרים השונים בחנות, כדאי לו להשתמש בשירותי עיצוב של מתכנני חלונות ראווה המתאימים את התצוגה לחגים, עונות השנה או מבצעים שאתם רוצים לקדם. חלון ראווה מעוצב מושך את העין ויכול לבלוט ברחוב הומה אדם. תוכלו להשתמש בתאורה מתאימה ולהציג את המוצרים גם בשעות הערב (במיוחד בחורף) או להדגיש מבצעים מיוחדים באמצעות מסך טלוויזיה הפונה לרחוב. בתחום זה השמיים הם הגבול.

לסיכום, מספר שירותים לא יקרים במיוחד יכולים להזניק את העסק שלכם להצלחה מסחררת ולבדל אותו מהעסקים האחרים הנמצאים ברחוב. נסו לגלות איך אתם יכולים לחדש את פני העסק שלכם? העיצוב שלו? הטכנולוגיות בהן אתם עושים שימוש ולהוסיף ללקוחות שלכם אפשרויות חדשות. מועדוני לקוחות באמצעות הקופה הרושמת, ניהול שכר יעיל באמצעות חשב שכר, עיצוב חלון הראווה, אתר אינטרנט ושקיות מתכלות ישנו לחלוטין את הדרך בה ניהלתם את העסק עד היום.