01:40: לאחר פרסום חלקי של התוצאות, אמר ליאון לתקשורת: "התוצאות נהדרות! אני וחבריי שמחים ומאושרים. אמנם זה מוקדם מידי אבל תודה על שהייתם איתי ב-7 החודשים האחרונים. לא אתן לכם למשוך את הלילה ככה בלי שאומר קודם כל תודה. אני חייב לומר לכם שבלעדיכם לא הייתי מגיע להשיג הזה".

ליאון. צילום: רפי פרלשטיין

"אני לא סתם אומר את זה הרבה זמן, ירושלים היא אהבת חיי וננצח בסיבוב השני. ירושלים לא מוענקת בקלות, צריך לעבוד על זה קשה ואני בטוח שבסופו של התהליך הזה בעוד שבועיים נחגוג את נצחוני. אני מתכוון להמתין בסבלנות עד לקבלת תוצאות האמת ושם נדע לאן פנינו.

"אבל דבר אחד אני מבטיח. ממחר אין יותר מה שעברנו בסיבוב הראשון, ממחר בבוקר נשב יחד כל הסיעות ונתחיל את הקמת הקואליציה הבאה של ירושלים. אני מבטיח שבעוד 5 שנים ירושלים תהיה במקום אחר. לילה טוב לכולם".

22:00: ליאון בשיחה עם רפי פרשלטיין: "אני הכי רגוע מכל תקופת הקמפיין. התקופה הזו היתה לא קלה ועבדתי קשה, הייתי מרוכז סביב הקמפיין. עכשיו כשאנחנו בסוף הדרך נשאר רק לקדוש ברוך הוא להכריע".

למה לדעתך, אנשים נשארו בבית ולא יצאו להצביע?
"שאלה מעניינת אין לי תשובה מדויקת על זה".

בירושלים ניהלו קמפיינים רציניים נגד הציבור החרדים כדי למנוע רוב חילוני במועצה.
"זה לא עובד משום שכשאנחנו בדקנו מה הנושאים שמטרידים את הציבור הירושלמי, זה לא החרדים. זה יותר תקשורתי. מה שמטריד אותם זה הבנייה, שאין מקומות לגור, זו התעסוקה, זה הניקיון. ובסופו של דבר אנחנו נטפל בזה".

מה אתה חושב על יוסי דייטש?
"שאני אוהב אותו מאוד".

אתה לא כועס עליו?
"מה פתאום, אפילו לא היה רגע אחד שכעסתי עליו".

ליאון. צילום: רפי פרלשטיין

19:41: ליאון: "יש לי מתח פנימי, ככל שהזמן עובר המתח גובר. אני מסתובב בשכונות ואני אופטימי מאוד. יש עוד שעתיים, אחוזי ההצבעה חייבים לעלות, אני קורא לציבור לצאת ולהצביע. בניגוד לספינים אני מעדיף אחוזי הצבעה גבוהים ככל היותר, זה יוכיח את האהדה לה אני זוכה. ותזכור מה אני אומר - אנחנו מנצחים הערב".

ליאון במטה בתלפיות. צילום: יואב דודקביץ'

17:00: משה ליאון יצא לסיור קלפיות בשכונות החרדיות, כעת הגיע להר נוף ומסתובב בריכוזי ההצבעה. בשעה זאת נרשמים אחוזי הצבעה גבוהים בשכונות החרדיות, דבר שמשחק לטובתו של ליאון.

15:10: משה ליאון עוצר לאתנחתא קלה במפגש הש'ייח ופוגש את רמי לוי. השניים הצטלמו לסרטון משותף בו קרא לוי לתושבי ירושלים לצאת ולהצביע. "משה ליאון הוא ראש העירייה הכי טוב שיכול להיות לירושלים", מסר לוי.

14:45: משה ליאון הגיע למטה שלו בתלפיות, עובר בין הטלפנים ומאיץ בהם להילחם על כל מצביע. "אנחנו רוצים לסיים עם זה כבר הערב". לאחר מכן המשיך למטה המיוחד שמפעיל למענו דני בונפיל, יו"ר ההסתדרות בירושלים, וסקר את פעילות המטה.

ליאון. צילום: לירן תמרי

12:40: ליאון פונה לתושבים לכו להצביע: "אני חייב לומר שאחוז ההצבעה כפי שהוא נראה עד עכשיו הוא יחסית נמוך.אני מבקש מכל הירושלמים. מכל הציבור מכלל הציבור. צאו להצביע כדי להשפיע. כל קול חשוב. אנחנו רוצים שהתוצאות יהיו על פי רוח המצביעים, צאו להצביע".

10:19: ליאון בשיחה עם מיינט ירושלים לאחר ההצבעה:

ליאון: "אנחנו מקווים לסיים כבר היום בניצחון בסיבוב הזה, במידה ונצטרך להמשיך לסיבוב שני אנחנו ערוכים לכך".

מול איזה מועמד היית מעדיף להתמודד בסיבוב השני?
"אני אוהב ומעריך את כל המועמדים".

ליאון מצביע. צילום: רפי פרלשטיין

10:02: לפני שהצביע אמר ליאון: "זהו יום מרגש, אנחנו חמש שנים עובדים קשה מאוד, מתחילת הקנדציה שהיתה ועד עכשיו. חיכינו ליום הזה, בעזרת השם אנחנו נפתיע וננצח".

ליאון ואשתו. צילום: רפי פרלשטיין

10:00: משה ליאון, הגיע יחד עם אשתו להצביע בבית ספר אוולינה דה רוטשילד ברחביה.

ליאון בכותל הבוקר. צילום: באדיבות המטה של ליאון

07:50: ליאון פתח את יום הבחירות בתפילת שחרית בכותל המערבי.