ריקלין, ברקוביץ׳ ומגל. צילומים:  שמעון ריקלין, Cc-by-sa-3.0, דנה קופל, אביב חופי ויקיפדיה

תמיכה מפתיעה מימין: פרשן ערוץ 20, שמעון ריקלין, כתב בחשבון הטוויטר שלו "‏אם הייתי תושב ירושלים הייתי חושב: מי יפתח אותה יותר. מי גדל בה ותמיד היה חלק ממנה. מי קיבל מנדטים למועצת העיר כמייצג אותנטי. מי יהפוך אותה למרכז של כל עם ישראל. ומכיוון שכל המועמדים בקשרים טובים עם החרדים ואיש לא יפריע להתיישבות בעיר דוד -
הייתי מצביע לעופר ברקוביץ".

מיד לאחריו הצטרף העיתונאי אראל סגל שצייץ בתגובה "גם אני עם ברקוביץ". אל השניים הצטרף ח"כ לשעבר מהבית היהודי, איש התקשורת ינון מגל שנימק לשאלת 'מיינט ירושלים', "אני מאמין במנהיגות אותנטית ולא בדילים פוליטיים של הצבעות מגזריות. מעמדה הפוליטי של ירושלים נקבע בכל מקרה בדרג המדיני. בעיני ליאון זה לא רציני, זה דיל מכור. מאחל לברקוביץ בהצלחה".

דודי אמסלם מביע תמיכה בליאון 

אם מסתכלים על האיש הכי קרוב לנתניהו, ח"כ דודי אמסלם, שעבד שנים ארוכות בעיריית ירושלים, הוא דווקא בוחר להצטרף לסער, ומביע תמיכה במשה ליאון. "אני מכיר את עופר ברקוביץ, הוא בחורצ'יק נחמד, אבל אני חושב שמשה ליאון הוא האיש היותר מתאים לנהל את העיר. נתניהו עוד לא אמר את דברו, אני אומר את זה על דעת עצמי, יש לי דעה משל עצמי. בירושלים צריך מישהו עם ניסיון", אמר אמסלם.

בתגובה לתמיכת ריקלין בברקוביץ כתב לו בתגובה חבר מועצת העירייה, אריה קינג, "‏‎ברור שהיית מצביע לעופר ברקוביץ, כי הוא תמך בבניית אזור תעשיה לערבים ברחוב עוזי נרקיס בכניסה לפסגת זאב. כי הוא תמך בבנייתן של 26,000 דירות לערבים בצור באהר. כי הוא תמך בבנייתן של כ7,500 בערב אלסוואחרה. כי הוא התנגד לכך שבפסטיבלים עירוניים יסופק רק מזון כשר. מזל שאינך ירושלמי".

ובינתיים - פעילים חסידיים מפיצים מודעות נגד ליאון

בתוך כך, בשעות האחרונות מופצות ברשתות החברתיות סיסמאות המתנגדות לאפשרות של תמיכה של דייטש במשה ליאון. סיסמת הבחירות של דייטש ״ירושלמי בנשמה״ מוצגת בתמונה שמופצת בשעות האחרונות לצד הכיתוב ״לא בוחר ליאון״. 

המודעות שהופצו ע״י פעיליו של דייטש