ואזנה א': רשימה חדשה שתתמודד על מקום במועצת העירייה תהיה 'ירושלים הבירה'. מי שהקים את הרשימה הוא אלעד ואזנה (37), פעיל מרכזי בסניף הליכוד המקומי ומקורב לח"כ דודי אמסלם. "השאיפה שלי היא להחזיק בתיק העסקים", אמר. "המטרה שלנו היא לאפשר לעסקים לצמוח בעיר הזו".

דוד ואזנה

ואזנה ב':  מועמד חדש לראשות העירייה - דוד ואזנה (45), בעבר יו"ר ועד העובדים בבנק ישראל ועוזרו של הרב מרדכי אליהו, הכריז השבוע על ריצה למשרה הנחשקת. "יש לי יתרון על כל המועמדים - אני לא פוליטיקאי", הוא הצהיר השבוע.

מעוררים את הציבור הדתי־לאומי: סיעת 'התעוררות' שכרה בשבוע שעבר את שירותי משרד היח"צ בן שמעון־טלמון, שמתמחה בציונות הדתית. המטרה ברורה: למשוך קולות מציבור חובשי הכיפות בעיר. בסיעה סיפרו כי הם מקווים להגדיל את התמיכה בהם בקרב המגזר הדתי־לאומי בעיר, וברשימה למועצה הם צפויים לשריין את מקומות 4-3 לנציגים מהציונות הדתית.

העירייה נגד המועמד החדש: רק שבוע וחצי עבר מאז הכריז עו"ד אבי סלמן כי יתמודד על ראשות העירייה השבוע מתגלה כי הוא ייאלץ להתמודד בזירה המשפטית. נגד סלמן עומדת תובענה משפטית שהגישה לאחרונה עיריית ירושלים. הטענה: בזמן שעבד בתפקיד מנהל מנהלות עסקים באגף לקידום עסקים, נתן שירות של יעוץ משפטי לחברה אחרת וזאת מבלי לקבל אישור כלשהו מהעירייה. "אנחנו מאחלים לברקת הצלחה בהמשך דרכו בליכוד וצר לנו על ניסיונותיו הקטנוניים לפגוע באמינותו של סלמן", נמסר מכיוונו.