מאיר תורג'מן. צילום: פרטי

סגן ראש העירייה ומחזיק תיק התכנון והבנייה בעירייה, מאיר תורג'מן ('ירושלים תצליח') הכריז היום (ג') על מועמדותו לראשות העיר במסיבת עיתונאים שהתקיימה בבית דוידו בתלפיות.

"נתחיל מהשורה התחתונה, אני מתמודד לראשות העיר ירושלים.ירושלים לא צריכה לחכות, מגיע לה וראוי לה מנהיג אמת. אני ירושלמי מבטן ולידה, ירושלמי שהעיר הזו היא משימת חייו, בראש ובראשונה. לירושלים מגיע מנהיג שמכיר כל רחוב וכל שכונה, וכל החלטה בכל תכנית עתידית שיש לעיר הזו להציע, ירושלים זה אופי ולא רק סיסמא. העיר המיוחדת הזו צריכה מנהיג ירושלמי אמיתי, אסלי, נטול פוזות בדיוק כמו התושבים שלה. אתמודד לראשות העיר ירושלים בבחירות הקרובות", אמר תורג'מן.

עוד הוסיף: "אחיי תושבי ירושלים, 30 שנה שאני משרת אתכם בנאמנות, נפגשתי עם עשרות מכם, סייעתי לכל אחת ואחת מכם. כל השנים שבהם פעלתי הכשירו אותי להוביל את ירושלים, את המנופים הרבים מעל העיר וההתחדשות היערונית שהחלה אי אפשר לפספס. ירושלים צריכה מנהיג אמיתי".

עד כה הכריזו על מועמדותם לראשות העיר: עו"ד יוסי חביליו, עופר ברקוביץ' (התעוררות), ויועצו לשעבר של ברקת, אבי סלמן. טרם נמסר מראש העירייה הנוכחי, ניר ברקת האם הוא מתכוון לרוץ פעם נוספת לראשות העיר. בהמשך צפוי להכריז על מועמדות גם משה ליאון, מחזיק תיק המינהלים הקהילתיים.