פגישת חברי סיעת 'ירושלמים' בנוקטורנו. צילום: לירן תמרי

יממה לאחר שנבחרה ח"כ רחל עזריה כיו"ר סיעת 'ירושלמים', פלר חסן נחום, מגיבה: "כעת, בניגוד לדעתי, התקבלה החלטה כי רחל תוביל את סיעת 'ירושלמים' בבחירות הקרובות".

למיינט ירושלים נודע כי חסן-נחום נפגשה היום (ה') יחד שניים מחבריה לסיעה - איתי גוטלר ויהודה גרינפלד-גילת עם המועמד לראשות העירייה מטעם 'התעוררות' עופר ברקוביץ' בבית הקפה 'נוקטורנו' ברחוב בצלאל. כזכור, לאחר שחזרו סיעת 'ירושלמים'לאופוזיציה , יצא ברקוביץ' בקריאה לסיעה להצטרף ולהקים גוש פלורליסטי, שכאמור לא קרה.

עוד מסרה פלר חסן נחום: "לפני חמש שנים חברתי לתנועת 'ירושלמים' מתוך רצון לחולל שינוי משמעותי, יחד עם קבוצה איכותית של נשים וגברים שאכפת להם מהעיר הזאת. בשנה האחרונה היתה לי הזכות להוביל את סיעת ירושלמים, ויחד הגענו להישגים שאני גאה בהם מאוד".

חסן-נחום תמשיך בעבודתה כחברת מועצת העירייה ומבטיחה: "אמשיך לייצג את כל תושבי ותושבות ירושלים, ולהילחם למען איכות חיים טובה יותר בעיר הזאת. אני מאחלת לירושלמים, הסיעה שעמדתי בראשה, הצלחה גדולה, וקוראת לכל המועמדים לראשות העיר לפעול לגיבוש גוש פלורליסטי גדול לקראת הבחירות הקרובות, שהן מהמשמעותיות והחשובות שירושלים ראתה".

מסיעת 'התעוררות' לא נמסרה תגובה.