עו"ד יוסי חביליו. צילום: שלומי כהן

אחרי שכינס לפני חודשיים מסיבת עיתונאים והודיע על שיריון המקום השני ברשימתו למועצת העיר להרצל יחזקאל, יועצה של השרה איילת שקד שפרש מהבית היהודי, יוסי חביליו עושה סיבוב פרסה וצפוי להודיע בקרוב על אישה חרדית שתוצב במקום השני ברשימת סיעתו "מצילים את ירושלים", כך נודע למיינט ירושלים.

חביליו מקיים באחרונה סבב שיחות עם דמויות מוכרות בקהילה החרדית המודרנית, במטרה להציב אישה חרדית במקום השני. לפי גורמים בסביבת חביליו, הוא נמצא במו"מ מואץ עם דמות חרדית והוא מתכוון להכריז על רשימתו כבר בקרוב.

הבעיה הניצבת בפני חביליו היא העובדה שלפני מספר חודשים הוכרז כאמור על שיריון המקום השני ברשימה להרצל יחזקאל. מקורבים לחביליו מספרים בשיחה עם 'מיינט ירושלים', כי חביליו מבין כי עליו להציב במקום ריאלי דמויות מוכרות יותר, זאת על מנת לקרוץ לקהלים נוספים. אם יחזקאל יתן את ידו למהלך, הוא יוזז למקום השלישי, דלית ארמוזה שמוקמה במקום השלישי תוזז למקום הרביעי, ובמקום החמישי יוצב ככל הנראה פעיל חרדי נוסף שינעל את החמישייה הראשונה.

המועמד לראשות העיר עו"ד יוסי חביליו מסר בתגובה לידיעה: "בימים הקרובים אציג את רשימת 'מצילים את ירושלים' למועצת העיר, כל פרשנות מעבר לכך על דעת הכותב בלבד".

הרצל יחזקאל מסר: "אין תגובה".