עו"ד יוסי חביליו. צילום: שלומי כהן

אחרי שקרא לשאר המועמדים הפלורליסטים לערוך סקר משותף שיקבע מי יהיה מועמד המחנה הפלורליסטי לראשות העירייה, ותגובת המועמדים להצעה, עליה פרסמנו ב'מיינט ירושלים', המועמד לראשות העירייה עו"ד יוסי חביליו קורא למועמדים לקיים פגישת פסגה פלורליסטית, על מנת לקבוע את המנגנון לסקר שיקבע מי יהיה המועמד המוסכם של המחנה הפלורליסטי.

"לאחר סיום אירועי הגאווה בירושלים, בכוונתי לפנות למועמדים לראשות העירייה: רחל עזריה ועופר ברקוביץ ולהזמין אותם ל"פגישת פסגה פלורליסטית", על מנת לקבוע את המנגנון והמועדים לעריכתו של סקר אובייקטיבי מכריע לקביעת זהות מועמד המחנה הפלורליסטי לראשות העיר, יזמתי את רעיון הסקר כבר לפני חמישה חודשים ואני מברך על כך שעכשיו עופר ברקוביץ מסכים לרעיון", אומר חביליו בשיחה עם 'מיינט ירושלים'.

עופר ברקוביץ'. צילום: רפי קוץ

לדברין, "למרות קריאות לערוך את הסקר כבר עכשיו, אני מציע לערוך אותו בתחילת אוקטובר, לאחר מועד סגירת הרשימות לבחירות. הדבר חשוב גם על מנת לאפשר לכל אחד מהמועמדים הישנים והחדשים לשכנע את הירושלמים שהוא או היא המועמד המתאים ביותר להוביל את העיר. מעבר לכך, רק עריכת הסקר בסמוך לבחירות תביא לכך שייבחר המועמד שיש לו את הסיכויים הטובים ביותר וזאת לאור השינויים שחלים מידי יום. כולי תקווה שעזריה וברקוביץ יענו בחיוב להזמנתי", אומר חביליו.

מקורבים לעופר ברקוביץ אמרו בתגובה: ״הזוי שחביליו שהובס ע"י ראש העיר הבא עופר ברקוביץ בכל סקר ובכל תרחיש, ממשיך לפעול לפיצול הקול הפלורליסטי ולא מודיע על תמיכה מידית במועמדותו של ברקוביץ', המועמד המוביל לראשות העיר. בכך הוא מסייע למועמד החרדי להתחזק במירוץ לראשות עיריית ירושלים. הגיעה העת שיגלה אחריות ויפרוש מהמירוץ המדומה שלו. הוא עסוק במשחקים תקשורתיים על גב הציבור הפלורליסטי בירושלים״.

רחל עזריה לא מסרה תגובה.