הרבנית זבולוני. צילום: אלכס קולומויסקי

תמיכה מפתיעה למתמודד זאב אלקין: הרבנית ברוריה זבולוני, בת למשפחת רבנים מוכרת בציבור החרדי, המוכרת כ'בוררת' של העולם התחתון ומהדמויות המוכרות בעיר, הביעה לאחרונה תמיכה במועמדותו של השר לענייני ירושלים ומורשת במרוץ לכיכר ספרא.

זבולוני, שיישבה בעבר סכסוכים של גורמים שונים בעולם התחתון בהם משפחת אלפרון, איציק אברג'יל ואסי אבוטבול, היא בתה של המקובל שלום איפרגן ואחותו של 'הרנטגן' הרב יעקב ישראל איפרגן. בעבר היא חזתה מספר פעמים תוצאות של מערכות בחירות והשבוע היא אומרת כי אלקין הוא מי שיהיה ראש העירייה הבא של ירושלים

באירוע סגור שהתקיים בביתה הוסיפה כי "כפי שאמרתי לכם ערב הבחירות שהליכוד יקבל 30 מנדטים, אני אומרת לכם חד משמעית - השר אלקין ינצח את הבחירות. הוא היחיד בעל הניסיון הדרוש לניהול עיר מורכבת כמו ירושלים. אני בטוחה שהוא יכול לאחד בין הקרעים בעיר הקודש. תרשמו ותראו: הוא מנצח".

 אלקין. צילום: רפי קוץ

זבולוני קיבלה חשיפה גדולה ערב הבחירות לנשיאות, אז אמרה כי ראובן ריבלין ינצח במערכת הבחירות דאז, בניגוד לתחזיות באותה העת, מה שבסופו של דבר התממש.

"בדרך כלל הרבנית ברוריה קולעת בול לתוצאה, כמו התחזית שלה על 30 מנדטים לליכוד", אמר השבוע אלקין בתגובה לתמיכה. "גם 'הרבנית' מינה צמח הגיעה למסקנה שבסיבוב השני אני מנצח בגדול כל מועמד אחר. אני כמובן מודה לרבנית על התמיכה ואמשיך לעבוד קשה כדי לממש את התחזית שלה".