משה ליאון. צילום: יואב דודקביץ'

סיעתו של המועמד לראשות העירייה משה ליאון תיקרא מהיום 'ירושלים שלנו' והיא צפויה לכלול בין 8 ל- 10 מועמדים.ל'מיינט ירושלים' נודע כי במקום השלישי, ששוריין מראש לדמות נשית תוצב קרן שירוני. שירוני פעילה חברתית למען נשים ואימהות, יו"ר ועד העובדים במשרד לשירותי דת בשנתיים האחרונות ופעילה בהסתדרות העובדים הירושלמית. שירוני, ירושלמית דור שלישי, בת 40, אמא לשני ילדים המתגוררת בשכונת הר חומה שבעיר.

כפי שפורסם בעבר, מי שיוצב במקום השני ומיעד להיות סגן ראש העירייה במידה וליאון יבחר הוא עופר איובי, יו"ר מנהל קהילתי גילה בשש השנים האחרונות. איובי הוא חבר ליכוד מוכר בעיר ובתנועת הליכוד. החבר השני שנחשף לפני קצת יותר משבוע, יוצב במקום הרביעי ועתיד להחזיק את תיק הקליטה בעירייה הוא עו"ד יואל בורשטיין ממנהיגי הקהילה הצרפתית בעיר.

קרן שילוני | צילום: מאיר אליפור

עם הצטרפותה של שרוני אמר ליאון כי הוא: "מברך את קרן על הצטרפותה לרשימת 'ירושלים שלנו' שתצעיד את ירושלים בגאון לפסגות אליה ראויה בירת ישראל. כל חברי רשימת 'ירושלים שלנו' נבחרו ועוד ייבחרו מתוך מחשבה ליצור גיוון ייצוגי לכל אוכלוסיות העיר בחמש השנים הבאות עלינו לטובה. קרן שבאה מתוך הסתדרות העובדים ומכירה את צורכי העובדות והעובדים בעיר היא חלק משמעותי וחשוב בפאזל".

שירוני ציינה כי היא "מודה למשה ליאון על ההזדמנות והאמון בי. אני חורטת על דגלי את קידום מעמד האישה בעיר וכמובן את צרכי העובדים והעובדות. אני מגיעה למועצת העיר על מנת לקדם ולהשפיע על נשות העיר והעובדים הירושלמים ובטוחה שתחת משה ליאון ירושלים תעבור מהפכה ותהפוך להיות העיר המובילה בישראל".