ג'רסי. "מנדט שלישי יהיה סנסציה" 

פרסום ראשון: רשימה חדשה מצטרפת למרוץ למועצת העירייה – 'צעירי ירושלים'. גוף בשם זה פועל בנושאים חברתיים וכעת הוא בדרך למועצה. 

מאחורי הגוף הפוליטי עומד יקיר ג'רסי, יו"ר אגודת הסטודנטים במכללת 'הדסה' ירושלים. ג'רסי שימש ראש מטה הצעירים של ראש העירייה ניר ברקת והקים עבורו את מטה ההתפקדות לליכוד. כמו כן הוא ניהל את מטה השטח של מפלגת 'כולנו' בירושלים. 

ג'רסי (33) נשוי ואב לילד. הוא שירת ביחידה מובחרת והשתחרר כרב סרן. "החלטנו לקחת את העשייה שלנו לשלב הבא. החזון שלי ושל חבריי היה תמיד להשתלב בעשייה הגדולה והאמיתית של ירושלים", הוא אומר, ושולל הצטרפות לסיעה קיימת: "לא אצטרף ל'התעוררות' או לסיעה אחרת. אנחנו מביאים משהו רענן ויש לנו תמיכה גדולה. הפנייה היא לקהל דתי, חוזר בתשובה, וכמובן לקהל הסטודנטיאלי. יש לנו סיכוי ריאלי למנדט אחד. היעד שלנו הוא להכניס שני מנדטים. מנדט שלישי יהיה סנסציה".

הוא מודה ש"המנגנון שלנו מאוד רזה. לא תראו אותנו בשלטי חוצות ועל גשרים. אנחנו נפעל במטה מסודר בדרך שאנחנו מאמינים. המטה יהיה בבית שלי ובבית הוריי. הטלפנים במטה הם חברים שלי ושותפים לדרך".

"הדבר המרכזי שאני מתכוון לטפל בו הוא בעיית הדיור. נמצא פתרונות דיור לסטודנטים. זו מצוקה קשה שנפתור אותה", הוא מצהיר. 

במקום השני ברשימה יוצב יוסף קנדיאטי, שהיה ברשימת הבית היהודי בעיר. קנדיאטי הוא פעיל מוכר בציבור הדתי־לאומי. בשנתיים האחרונות הוא משמש כמנהל מתחם התחנה וממונה על הפיתוח.