אלי אוחנה. צילום: אוהד צויגנברג

חיזוק לשר והמתמודד על ראשות העירייה זאב אלקין: יו"ר בית"ר ירושלים ומי שנחשב לאחד מסמליה של הקבוצה, אלי אוחנה, הודיע הבוקר (שני) כי הוא מצטרף לרשימת "ירושלים תצליח" ותומך בשר אלקין לראשות העירייה.

"אני שמח לפגוש את זאב אלקין המועמד לראשות העיר שבעיניי הוא בעל הסיכוי הגדול ביותר לזכות", אמר אוחנה, "אני תומך באלקין בגלל העובדה שהוא ימשיך את הדרך שהתחילה פה לפני עשר שנים שניר ברקת התמנה לראשות העיר".

"אין לי ספק", הוסיף אוחנה, "שלזאב אלקין עם הניסיון הכל כך גדול שלו כחבר כנסת הרבה שנים, כשר בממשלה וכחבר קבינט, מכיר את כל המורכבות של ירושלים, ואין לי ספק שהוא האיש שיכול להוביל את העיר לעשור ואולי לעשרים שנים הבאות דווקא בגלל המורכבות שלה- יהודים, ערבים, דתיים ועוני".

עוד הוסיף אלי אוחנה: "אני בטוח שהניסיון הגדול שלו ישמור את מרקם החיים שנראה ממש טוב , ובוודאי בעשר שנים האחרונות, *אני תומך בזאב אלקין ואמשיך את המסורת שלי ואהיה ברשימה של המועמדים למועצת העיר ואהיה מספר 11".

אלי אוחנה, עד כמה שידוע לנו אתה תושב רמת אביב, מה לך ולירושלים?
"נו בסדר, אני תושב רמת אביב, אכן. אבל אני מעביר את כתובתי לירושלים, עשיתי את זה בעבר גם עם ניר ברקת. אני עובד בירושלים וכולי בירושלים. אל תדאג, אשנה כתובת כחוק".

השר זאב אלקין מסר: "אני מודה לאלי אוחנה על הצטרפותו. אני חושב שזה לא סוד שאלי הוא סמל של ירושלים, סמל של בית"ר ירושלים, אני מאוד שמח שאלי הוא חלק מהרשימה וביחד נעבוד למען פיתוח הספורט בעיר וכמובן למען בית"ר ירושלים".

אלקין חשף לאחרונה חלק מהרכב רשימתו "ירושלים תצליח". במקום השני תוצב חברת המועצה פלר חסן נחום, עד לא מזמן יו"ר 'ירושלמים', אחריה הוצבו יהודה בן יוסף, תמר אבוחצירה ועוז מרדכי.