סיעת התעוררות. צילום: לירן תמרי

בנוכחות מאות משתתפים, חשף אמש (א') המועמד לראשות העירייה עופר ברקוביץ' (התעוררות) את הרשימה המלאה של תנועתו באירוע שהתקיים במסעדת קדמה בשדרות אלרוב ממילא.

במהלך הערב חשף יו"ר התנועה, עופר ברקוביץ' את רשימתו המלאה שללא ספק מייצגת את כלל האוכלוסיות בירושלים- חרדים, נשים וצעירים.

"מדובר בערב מיוחד", אמר ברקוביץ' באירוע, "ערב בו העיר ירושלים רואה לנגד עיניה כי כל שאנו רוצים הוא לשמור על אחדות העיר, על צביונה ולתת את המענה לכלל התושבים. נפעל למען כלל הציבורים אבל לא אחד על חשבון השני אלא אחד על יד השני".

עוד הוסיף ברקוביץ׳: "עתיד ירושלים נמצא בידינו וההוכחה לכך היא הקהל העצום שתומך בנו מכלל גווניה בעיר".

הרשימה המלאה: 

מספר 2: חברת מועצת העירייה, מחזיקת תיק העסקים לשעבר וחברת מפלגת הליכוד עו״ד עינב בר-כהן.

עינב בר-כהן. צילום: ראובן קפוצינסקי

מספר 3: חבר מועצת העיר אלעד מלכא (33), מרצה לכלכלה וחברה, מנכל האגודה לזכות הציבור לדעת וחבר מפלגת הליכוד.

אלעד מלכא. צילום: עמית שאבי

מס׳ 4: עליזה ארנס (62), אדריכלית במקצועה, תושבת רחביה וביתו של שר הביטחון ושר החוץ לשעבר משה ארנס.

מס׳ 5: חבר מועצת העיר, עו״ד דן אילוז (32) המתגורר בעיר מזה 9 שנים מאז עלייתו מקנדה, סמנכ״ל שיתופי פעולה במיזם jgive וחבר מפלגת הליכוד.

מס׳ 6: ימית יואלי אלה (40), תושבת קרית היובל, יזמת עסקית בתחום המסעדנות, פעילה ומתנדבת בקהילה תשע שנים.

יואלי־אלה וכהן. צילום: שלומי אמסלם ופרטי

מס׳ 7: אדיר שוורץ (24), תושב הקטמונים סטודנט למנע"ס ומדע המדינה, מייסד ליגת השכונות לבנות ויו״ר אסיפה בהפועל קטמון ירושלים.

מספר 8: אבישי כהן (35) חרדי, בוגר ישיבה ושירת במודיעין ביחידה 8200, מנהל שיווק ומכירות. כהן מתנדב כ-10 שנים בקידום ושילוב נוער ובוגרים, מכלל שכבות האוכלוסייה בשכונות תלפיות-בקעה-קטמונים. שותף בפעילות פילנתרופית לקבוצות אוכלוסיה מוחלשות ובנוניות.לומד לתואר ראשון 'חינוך וחברה'.פעיל חברתי ופוליטי ומוביל יוזמות לטובת החרדים העובדים. מנהל תחום חרדים בתנועת התעוררות.

מס׳ 9: יוסף שפייזר (35), תושב רחביה-נחלאות, חבר הבית היהודי, מנכ״ל חברת התיירות  Israel-2Go, , דוקטורנט להיסטוריה וארכיאולוגיה, מייסד הפורום הדיגיטלי-שומרים על הילדים ברשת, חבר הפורום הישראלי למנהיגות.

מס׳ 10: יערה שילה (46), חברת הבית היהודי, תושבת שכונת ארמון הנציב. זוכת פרס לובנר לשנת 2017, מומחית בגיל הרך, מייסדת חינוך מלידה. מרצה ורכזת תוכניות מנהלות מעון מכללת אפרתה.

אלי מזרחי. צילום: רפי קוץ

מס׳ 11: אלי מזרחי – ממדליקי המשואות ביום העצמאות, לשעבר יו״ר ועד הסוחרים של שוק מחנה יהודה ובעלים של קפה מזרחי לשעבר.