חביליו והמועמדים. צילום: נורית יהלומי

עוד רשימה בבחירות 2018 נחשפת:  "מצילים את ירושלים" בראשות יוסי חביליו חושפת את מועמדיה למועצת העירייה. חביליו (59), היה היועץ המשפטי של עיריית ירושלים.  בתגובה לפרסום אמר חביליו למיינט ירושלים כי ״הרשימה כוללת פעילי ציבור ממגזרים, גילאים ושכונות שונות. אנשים שהוכיחו את עצמם בפעילות ציבורית למען ירושלים ותושביה בשורה של תחומים. רשימה של האנשים הכי טובים וראויים לייצג את תושבי ירושלים במועצת העיר".  ראוי לציין כי החמישייה הראשונה ב"מצילים את ירושלים", כוללת שלוש נשים״. 

במקום השני לאחר חביליו מוצבת שרון דיל (25), יו"ר אגודת הסטודנטים בהר הצופים. דיל, סגן במיל, ועובדת האגף לשיתוף פעולה בינלאומי במשרד החוץ (משרת סטודנט שמאפשרת התמודדות) תרכז את פעילות הרשימה בקרב הציבור הצעיר בירושלים. 

במקום השלישי ברשימה מוצב נצ"מ (בדימוס) מרדכי (מודי) לוין (68). לוין, חבר מפלגת העבודה כיהן בעבר כסגן ראש היחידה הארצית לחקירות הונאה (יאח"ה) וכיועץ לענייני משטרה ליו"ר וועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת. הוא מכהן כחבר הנהלת תנועת של"מ – שירות לאומי למבוגר וחבר הנהלת התנועה להעצמת ירושלים שבחסות המועצה הציונית. 

במקום הרביעי ברשימה תמוקם דלית ארמוזה (50), יו"ר עמותת תושבי מורדות עין כרם וממובילות המאבק נגד הקמת מכללות צה"ל ביער ירושלים. ארמוזה, ילידת ירושלים, נשואה ואם לשלושה, שימשה כיו"ר איגוד השיננות הישראלי אש"י, תפקיד במסגרתו קידמה את חוק טיפולי שיניים בחינם לילדים מגיל 0 עד 18 ואת שינויין בכנסת של תקנות השיננות שמאפשרות עבודת שיננית ללא נוכחות רופא שיניים. ארמוזה הינה בעלת תואר שני בניהול מערכות בריאות.

במקום החמישי מוצבת עו"ד מימי דורון (38), פעילה חברתית בשכונת נווה יעקב וממובילי המאבק נגד סגירת בית הספר ברנדט בשכונה. דורון נולדה בגונדר שבאתיופיה ועלתה לארץ ב- 1988 בהיותה בת שמונה, ללא ההורים כחלק מקבוצת ילדים שעלתה ביחד. הוריה ושאר המשפחה עלו לארץ שנתיים אחריה. דורון התחנכה בפנימיות ממלכתיות דתיות ושירתה בצבא שירות מלא. למדה משפטים במכללה האקדמית אונו, עברה לירושלים והכירה את בעלה ליאור, צבר ירושלמי. היא בעלת משרד עורכי דין עצמאי בירושלים.

הפעיל החרדי צביקי פליישמן ימוקם במקום השישי. פליישמן הוא ממקימי מיזם "לא תשתוק", למאבק בהטרדות המיניות בחברה החרדית.

כמו כן למיינט ירושלים נודע כי הוסכם שהחל ממספר 2 תתבצע רוטציה לאורך הקדנציה.