פינתי המקורי. בעיר פועלים כ־14 סניפים | צילום ארכיון: חיים צח

אחת המסעדות המוכרות בגבעת שאול - 'פינתי כנפי נשרים', נסגרה. המסעדה פעלה בבניין של מס הכנסה ושירתה את המשרדים והעסקים באזור וכן את תושבי הר נוף.

לפני קרוב לשנה בוצע צעד עסקי משמעותי בסניף הידוע - הזכיין שפעל במקום יצא. לפני כחצי שנה בלבד שופץ המקום ונפתח מחדש. אלא שהסגירה עכשיו מוכיחה כי גם השינויים שבוצעו וההנהלה החדשה שנכנסה למקום  לא סייעו די הצורך, ולאחרונה, כאמור, הוחלט על סגירתו.

עם זאת יש לציין כי במרחק לא רב, ברחוב בית הדפוס, ממשיך לפעול סניף נוסף של רשת החומוסיות הידועה. לאחר סגירת הסניף בכנפי נשרים הוחלט להאריך את שעות הפעילות של הסניף שנשאר פעיל עד 11 בלילה, בדומה לשעות הפעילות שהיו נהוגות בכנפי נשרים. המטרה היא שהלקוחות של הסניף שעבד בבניין מס ההכנסה יעברו לסניף השני.

לרשת פינתי, שהחלה את דרכה בחנות הוותיקה ברחוב המלך ג'ורג' במרכז העיר, יש כיום 14 סניפים שרובם פזורים ברחבי העיר. בין השאר יש סניפים של פינתי בקניון מלחה, באזור התעשייה תלפיות ובמרכזים המסחריים בשכונות קרית יובל ורמת אשכול.

מנהל הרשת, שלומי מיכה: "למרות השינויים שביצענו והניסיון המחודש להפעיל את הסניף, לא היתה הצדקה כלכלית להמשיך לתפעל את המסעדה, ולכן החלטנו לסגור את המקום".