אינברום. צילום: עוז מועלם

לאחר שבעה ימים: כתב אישום הוגש היום (ב') נגד תושב אשדוד, אור בן שבת (26) אחד הצעירים שנאשם כי דקר את השחקן אור אינברום לאחר שחזר מבילוי בליל הסילבסטר.

על פי כתב האישום עולה כי אינברום וחברו בילו בבר המקומי "אטמוספירה". עם סיום הבילוי הציע החבר לשני נערות שפגש להתלוות אליו לדירת הכדורגלן הנמצאת במרחק לא רב מהבר. בנקודה זו נודע לשבת כי אחת הבחורות שהתלוו לחברו של שחקן הכדורגל המפורסם היא אחות של חברו וזה מהיר להגיע למקום.

בנקודה זו התפתח וויכוח קולני בין שבת לאינברום מחוץ לבניין מגוריו, שחקן הכדורגל ניסה להימלט באופן רגלי אך מעד ונפל על הקרקע, בעודו מוטל על הקרקע ניצל שבת את ההזדמנות נטל  סכין יפנית שהייתה ברשותו ודקר את אינברום 3 פעמים בפלג הגוף התחתון. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו של שבת עד לתום ההליכים נגדו.

במשטרה ציינו: "חקירת המשטרה שנפתחה מיד עם קבלת הדיווח על אף שהצעיר לא הטיב לשתף פעולה עם חוקרי המשטרה, הביאה למעצרם של שני חשודים במערבות במעשה כבר באותו היום. השניים הועברו לחקירה שם שמרו על זכות השתיקה אך ראיות ועדויות שנאספו בידי החוקרים קשרו את אחד מהם לביצוע המעשה. לאחר שמעצרו הוארך במהלך ימים אלו, היום בצהריים הגישה שלוחת תביעות לכיש במשטרה כתב אישום כנגדו בבית המשפט באשקלון יחד עם בקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים המשפטיים".