הטבעת שנגנבה. צילום: פרטי

זוג תושבים מבני ברק שהגיעו החודש לחופשה בירושלים גילו כי מתיקם נגנבו 27 אלף שקל במזומן ועוד טבעת נישואין ששווייה כ־25 אלף שקל. הם הגישו תלונה למשטרה לאחר שלטענתם הגנב הציץ במצלמה המותקנת בחדר המרכזי והבין היכן נמצא השלל. הזוג שכרו חדר דרך אחד מאתרי התיירות באינטרנט וציפו לחופשה מהנה.

לאחרונה התקיימה מסיבת בר המצווה של הבן שלהם והם עדיין לא הספיקו להפקיד את הכסף המזומן שקיבלו במתנות - סכום שנאמד בכ־27 אלף שקל. "לא רצינו להשאיר את הכסף בבית כי בסביבה שלנו ידעו שיצאנו לחופשה", הסבירה האישה, "אז החלטנו להביא אותו איתנו לירושלים. לקראת השבת הכנסנו את מעטפת הכסף ואת טבעת הנישואין לתיק שלנו".לטענתה, בסלון ליד החדר שבו לנו יש מצלמה.

"מישהו כנראה ראה במצלמה את מה ששמנו בתיק והחליט לבוא ולקחת", היא ממשיכה. "וזה עוד יותר מחשיד משום שלא גנבו שום דבר אחר, למרות שהיו בחדר דברים יקרי ערך כמו טלפונים וארנקים". הזוג הגישו תלונה במשטרת ירושלים וחשב כי התעלומה תיפתר בקרוב, "מכיוון שכל המקום מרושת באבטחה, צריך רק להוציא את התיעוד ולדעת מי גנב את הכסף".אולם יותר משבוע לאחר האירוע האישה טוענת כי המשטרה לא עשתה פעולה פשוטה כמו השגת קלטות האבטחה ומציאת הגנב. "אני מקווה שיפעלו שם מהר כי מדובר בסכום כסף גדול", היא מסכמת, "וגם הטבעת מאוד יקרה לליבנו".

ממשטרת ישראל נמסר: "מיד עם קבלת התלונה נפתחה חקירה שעדיין מתנהלת. בניגוד מוחלט לנטען במסגרת החקירה בוצעו מגוון פעולות חקירה ומטבע הדברים איננו מפרטים אודות חקירות מתנהלות".