אפרים ומנכ"ל שערי צדק. צילום: שערי צדק

חודש לאחר התאונה הקשה סמוך לגבעת זאב: אפרים רימל שוחרר הבוקר (ה') מבית החולים שערי צדק ועבר לשיקום בתל השומר.

אפרים נפצע קשה בתחילת החודש בתאונה בצומת מחנה עופר ליד גבעת זאב בה נהרגו אשתו, ציפי רימל ובתו הפעוטה נועם. בתאונה נפצע גם בנם איתי (12) באורח קשה והוא עדיין מאושפז ביחידה לטיפול נמרץ עם פגיעת ראש קשה עם שיפור קל מאוד.

אפרים שהגיע במצב קשה עם פציעות רבות, טופל ביחידת הטראומה, ביחידה לטיפול נמרץ ובמחלקה הכירורגית ועבר מספר ניתוחים מורכבים שסייעו לשיפור במצבו. בתקופה הקרובה ישוב אפרים לביקורת והמשך מעקב רפואי בשערי צדק.

ציפי ונועם רחל רימל. צילום: באדיבות היישוב נווה צוף

אפרים רימל הודה לצוות הרפואי מיחידת הטראומה, מהיחידה לטיפול נמרץ והמחלקה הכירורגית על הטיפול המסור ואמר "אני מודה לכם על הטיפול הכל כך מסור באיתי ובי. אני משאיר לכם את איתי להמשך הטיפול ומתפלל שכמו שטיפלתם והצלחתם בטיפול בי ככה נצליח עם איתי".

מנכ"ל שערי צדק, פרופ' עופר מרין: "אנחנו מאוד נרגשים היום לראות אותך אחרי התהליך המאוד מורכב שעברת. בטיפול בך היו מעורבים צוותים רבים ממחלקות רבות שנרתמו כולם להחלמתך וכולם היום שמחים לראות את ההתקדמות המדהימה שעשית. מהרגע הראשון ראינו את החוסן הנדיר שלך שיותר חזק מהכל ואנחנו בטוחים שאתה תתגבר על זה ומאחלים לך, לאיתי ולכל המשפחה רפואה שלמה".