צילום: ShutterStock

חשד: תושב ארמון הנציב כבן 21 ביצע עבירות מין חמורות בקטינות בגילאי 12-15, וזאת בעבור סמים מסוכנים שסיפק להן. הצהרת תובע הוגשה נגדו בבית משפט השלום בירושלים.

חקירת המשטרה הסמויה, חשפה את זהותו של צעיר כבן 21, שעל פי החשד במהלך השנתיים האחרונות נהג ליצור קשרים אישיים ואינטימיים עם קטינות בגילאי 12-15. לאחר שהשיג את קרבתן, הציע וסיפק להן עפ"י החשד סמים מסוכנים בעבור עבירות מין חמורות שכללו אונס ומעשים מגונים שביצע בהן.

עם התקדמות החקירה, הצליחו החוקרים להגיע עד כה לזהותן של 5 קטינות שמסרו עדותן במשטרה באשר לעבירות שביצע בהן החשוד והסמים שעפ"י החשד סיפק להן.

החשוד נעצר ע"י חוקרי המשטרה ב 1.5.19, ומעצרו הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בירושלים.

לפני זמן קצר הגישה הפרקליטות הצהרת תובע נגד החשוד בדיון שהתקיים בבית משפט השלום בירושלים, במסגרתו נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והאריך מעצרו של החשוד עד לתאריך 24.5.19 לשם הגשת כתב אישום נגדו. עוד נעתר בית המשפט לבקשת המשטרה, והתיר את פרסום פרטיו של החשוד.

המשטרה: "מדובר בתיק חקירה מורכב, שהחל במידע שהגיע לידי חוקרי המשטרה, ובמהרה הבשיל לכדי חקירה פעילה וסמויה שחשפה הן את זהותו של החשוד בביצוע העבירות החמורות נגד קטינות, והן את זהותן של הקטינות, וזאת במטרה לגבות את עדויותיהן, אך לא פחות חשוב מכך, להעניק להן את תשומת הלב והסיוע לו הן נדרשות לאחר העבירות החמורות אותן חוו ע"י החשוד".