דואר ישראל. צילום: אדווה חולי

חדש בירושלים: במסגרת הרחבת שיתוף הפעולה בין משרד התחבורה לחברת דואר ישראל, מעתה ניתן לטעון את כרטיס הרב קו גם באופן פרונטלי בסניפי דואר ישראל ברחבי הארץ. בנק הדואר מאפשר לטעון חוזי נסיעה משותפים עבור כל מפעילי התחבורה הציבורית בארץ.

תושבי העיר ירושלים יכולים לטעון את כרטיס הרב קו במספר יחידות דואר בעיר: שערי ירושלים, שטנר גבעת שאול, הדואר המרכזי, קרית היובל, בית וגן, נווה יעקב, רמות, הורדוס, בית הכרם, גאולה, גבעה צרפתית, פסגת זאב, רחביה, לב ירושלים, רסקו, גאולים, תלפיות מזרח, תלפיות ורמת אשכול.

אולם יש לזכור, כי בעוד כשלושה חודשים, תוכלו לשלם עבור הנסיעות בתחבורה הציבורית באמצעות אפליקציות תשלומים שתתקינו על הסמארטפון שלכם. מי שירצה יוכל לבחור ולהמשיך להשתמש בכרטיס הרב-קו, אך כלכלית הדבר לא ישתלם לו.

מנהל בנק הדואר, אבי בלו, ציין כי לאור הצלחת שיתוף הפעולה בין משרד התחבורה והדואר בהנפקת רישיונות רכב ונהיגה בסניפי הדואר, הוחלט להרחיב את הפעילות גם לטעינת כרטיסי הרב קו בסניפי הדואר ברחבי הארץ.

חברת דואר ישראל פועלת להרחבת השירות ליחידות דואר נוספות ברחבי הארץ. רשימת הסניפים המלאה מופיעה באתר החברה. ניתן להזמין תור מראש לסניפים באפליקציה בנייד, באתר הדואר או בטלפון 171.