ריבלין ורעייתו בבית הנשיא. צילום: אלכס קולומויסקי

נשיא המדינה, ראובן ריבלין פתח היום (ב') באופן רשמי את מרכז המבקרים של בית הנשיא להרשמה לקהל הרחב אחרי תקופת הרצה בה נכנסו בשעריו כ-30 אלף איש.

עם כניסתו לתפקידו הנחה הנשיא לאפשר לכל אדם אשר חפץ להכיר ולהתרשם מהמקום. החל מהשנה השניה בתפקידו החלה תקופת הרצה, במהלכה עברו בשערי המשכן כ-30 אלף מבקרים, ביניהם: אנשי חינוך, אנשי האקדמיה, מפקדים ומפקדות בדרגי הפיקוד הבכיר בצה"ל, במשטרה, בשב"ס, במוסד ובשב"כ עמיתות ועמיתים מתכניות מנהיגות שונות בישראל, ובכירים ובכירות מהמגזר הציבורי, הפרטי והשלישי.

ריבלין. צילום: דוברות בית הנשיא

היום הכריז הנשיא על פתיחה רשמית של שערי משכן נשיאי ישראל, ומזמין את הציבור הרחב למרכז הביקורים והסדנאות של בית הנשיא ברישום מקוון מראש. הביקור בבית הנשיא כולל סיור ברחבי המשכן, היכרות עם מוסד הנשיאות ותפקידיו והצצה לחייהם וסיפורם של נשיאי ישראל.

בנוסף, כולל הסיור היכרות עם "תקווה ישראלית", תכנית הדגל של הנשיא, לביסוס הממלכתיות והשותפות בין חלקי החברה הישראלית. כבר כיום מתקיימים סיורים, סדנאות וימי עיון, הן לציבור הרחב והן לקבוצות מתחומים שונים ומגוונים.

נשיא המדינה, ראובן (רובי) ריבלין: "בית הנשיא, הוא ביתו של העם בישראל. לא בית הרוב, בית העם כולו. הבית הזה נבנה בעבר ומתקיים בהווה מתוך אותה המחויבות לחברה הישראלית, ומתוך אותו רצון להמשיך ולאפשר לעם בישראל לבקר, לארח ולהתארח בבית הנשיא, בצורה נעימה, מעשירה, מכבדת ומכובדת".

רוצים לקבוע ביקור?  ניתן לשלוח את פרטיכם ומספר הטלפון שלכם למייל   visit@president.gov.il או לפרטים נוספים - לחצו כאן.