בר הצעצוע. צילום: שירות מיינט

צעיר תושבת מבשרת הגיש לאחרונה תביעה לבית משפט השלום בירושלים על סך 33,900 שקלים נגד בר 'הצעצוע' במרכז העיר. לטענתו ביום שישי לפניכשלושה שבועות הוא הוצא מהבר בבושת פנים על ידי הברמן וצוות האבטחה במקום לאחר שנדרש לשלם תשלום "כפול" עבור בירה.

על פי כתב התביעה, הצעיר הגיע לדאנס - בר הירושלמי המוכר בליל שישי יחד עם ידידה, התיישב על הבר והזמין כוס בירה שתמורתה שילם 37 שקלים באמצעות כרטיס אשראי. למרבה ההפתעה טוען הצעיר, כי אחרי מספר דקות ניגש אליו שוב הברמן וביקש תשלום נוסף.

"הברמן טען שלא שילמתי לו עבור הבירה שהזמנתי ושאני חייב לשלם ואם לא הוא יגיד לאבטחה שיוציאו אותי מהמקום", כתב הצעיר בכתב התביעה והוסיף, "הוא לקח לי את הבירה מהיד, והתחיל לקרוא לי 'חצוף וגנב'. כל זה כשאני מסביר לו שכן שילמתי".

לאחר שהצעיר סירב לשלם תשלום נוסף, שלטענתו כבר שולם צוות מאבטחים ניגש אליו והוציאו מהמקום. "הוציאו אותי מהמועדון וכמובן שכל זה התרחש ליד החברים שלי והידידות הקרובות. התביישתי כל כך עד שזלגו דמעות מעיניי, שמי הוכפש ברבים ליד חבריי וחברותיי".

תגובת בר הצעצוע"לא קיבלנו שום תביעה ולכן אין לנו אפשרות להתייחס. כשתתקבל בצורה הדרושה נתייחסלגבי המקרה, מדובר בבחור ששתה (כנראה קצת יותר מידי) סרב לשלם על המשקה, דיבר בצורה לא יפה לצוות, קילל וצעקכמובן שהוא לא שילם על משקה למרות בקשות חוזרות מהמנהל. התביעה, אם ישנה כזו, מגוחכת ומופרכת ואין לה שום יסוד וכך גם יתגלהבבר הצעצוע לא נסבול שום אלימות פיזית או מילולית על מנת לשמור על שלום העובדים, המבלים ושמו של המקום".