מונית. צילום: shutterstock

נהג מונית בן 70, המתגורר במערב העיר, נעצר אתמול (ג') בחשד שביצע מעשים מגונים בשתי ילדות בנות 11. מעצרו האורך בארבעה ימים.

ראשית החקירה החלה כאשר אביהם של הילדות הגיע לתחנת המשטרה והתלונן כי בזמן שהן שיחקו בחצר הבניין נהג המונית סימן להן לבוא לקראתו. כשניגשו אליו, האחרון הוריד את מכנסיו וחשף את איבר מינו. הילדות נחקרו על ידי חוקרי ילדים.

סנגרו של החשוד, עו"ד אורי קמר ציין במהלך דיון הארכת מעצרו: "מה שמתברר, שהמשטרה בעקבות התלונה הסתכלה במצלמות אבטחה, ראתה מונית ושייכה אותה אליו, ואכן כל מה שניתן לומר זה שהוא אכן היה במקום באותו הזמן. אין בסרטונים האלה בשום צורה תיעוד שהוא אכן עשה את המעשה".

בהמשך הדיון אף ציין עו"ד קמר כי השארתו של החשוד בתנאי מעצר עלול לסכן את חיו בעקבות בעיות לב מהן הוא סובל: "מדובר באדם מבוגר, בן 70 .אדם מבוגר מאוד, חולה מאוד. הוא חייב לקבל טיפול מידי בבעיית הלב החמורה שיש לו, מעצרו מסכן את בריאותו שלא לומר את חייו".

"בנסיבות אלה, ועל אף גילו ומצבו הבריאותי של המשיב, דומה שיש לאפשר ליחידה החוקרת למצות את החקירה, אם כי בפרק זמן קצר ממה שהתבקש", פסק שופט בית משפט השלום, אליזער ביאלין והאריך את מעצרו של החשוד בארבעה ימים.