בוטבול | צילום: פרטי

לפני 3 חודשים אובחנה אצל נועה בוטבול (9) מצור הדסה מחלת הלוקמיה - סרטן הדם. את כיתה ד' היא תתחיל השבוע בבית הספר לילדים מאושפזים בהדסה עין כרם. לאחר שאושפזה במחלקה להמטואונקולוגיה ילדים.

"אני יודעת שהשנה שמתחילה עכשיו תהיה שונה קצת ואני לא אלמד עם החברים שלי ולא אוכל לבקר בפינת החי שאני כה אוהבת בבית הספר הדסים, כי אסור לי להתקרב לכל כך הרבה ילדים ולחיות", אומרת בוטבול. "הסבירו לי שהשנה ילמדו אותי קצת אחרת, שתשב איתי מורה ותלמד אותי את החומר. היא נראית נחמדה ומחייכת המון, אז נראה שיהיה כיף. אני מקווה לקבל 100 בכל המקצועות".

בבית הספר בהדסה לומדים את כל מקצועות החובה, וגם אומנות, מוזיקה ומדעים, אולם לבוטבול חשוב במיוחד להשקיע בשיעורי האנגלית. "בשנה הבאה אטוס לארה"ב לפגוש את המשפחה ואני רוצה שהאנגלית שלי תהיה מצוינת כדי שאוכל להסתדר", היא אומרת.

"אני יודעת שאתגעגע לחברים שלי, להפסקות ולפינת החי, אבל הפרידה מבית הספר שלי היא כדי שארגיש טוב ולא אהיה חולה יותר, אז אני מבינה את זה", מסכמת בוטבול. "החלום שלי הוא להיות זמרת מפורסמת, ואני מחכה להחלים כדי להגשים את החלום. אפילו כתבתי שיר בזמן המחלה ואני מחכה להקליט אותו".