זירת האירוע בעין כרם. צילום: לירן תמרי

הדקירה בעין כרם: הוגשה הצהרת תובע נגד החשודה בניסיון הרצח בשכונה לפני כשבועיים.

מעצרה של החשודה הוארך עד ליום ראשון הקרוב, אז צפוי להיות מוגש נגדה כתב אישום, בין היתר בעבירת ניסיון רצח.

לדברי נציג המשטרה בדיון, אתמול סיפקה לראשונה החשודה את גרסתה לאירוע, לאחר שבחקירות קודמות לא סיפקה גרסה. לדברי נציג המשטרה, כמו לדברי השופט סילברמן שדן היום בתיק, גרסתה אינה מתיישבת עם יתר הראיות הקיימות בתיק.

עוד קבע השופט סילברמן כי צו איסור הפרסום של שמה של החשודה יישאר בתוקפו עד הגשת האישום נגדה, ביום ראשון הקרוב. "גרסתה של המשיבה אכן לא מתיישבת עם חומרי חקירה אחרים הקיימים בתיק", אמר השופט בדיון. 

נציג המשטרה אמר בדיון: "המשיבה מסרה אתמול את גרסתה, בשונה מחקירותיה האחרות. הגרסה שלה היא הגנה עצמית. מי שמכיר את הראיות בתיק מבין שהגרסה שלה אינה מתיישבת בשום חלק עם הראיות הקיימות בתיק והן רבות. מדובר בגרסה כבושה. בכוונת הפרקליטות להגיש בעניינה כתב אישום בעבירת ניסיון רצח".

עו"ד שני דרי אסייג ועו"ד ליאור שביט המייצגים את החשודה מסרו: "הבקשה להוצאת צו מעצר, לאחר שהחשודה מסרה גרסה מפורטת לאירוע הנטען לשיטתי הזויה, וראוי כי היחידה החוקרת והפרקליט המלווה יעשו חושבים בטרם יבטלו בהינף יד את הגרסה, שמעלה שאלות קשות כלפי המעורבים בפרשייה. הטענה כי מרשתי מכירה את חומר הראיות בזמן מעצרה, ומסרה גרסה כבושה, אין לה מקום וחבל שנטענה כלל. מלאכתי רבה ואני אוציא את הצדק לאור".