גן ילדים. אילוסטרציה: shutterstock

סכסוך בין אימא לילדים בקייטנה לבין מנהלת גנים הביא לאמירות קשות מצד הגננת ולאיסור כניסה של הילדים. "הילדים שלך לא ברשימות, אין לך אישור להכניס אותם. לא רוצים אימא כמוך" רשמה בווטסאפ. "אני מזועזעת, עזבתי את העבודה כדי להישאר איתם בבית" אמרה השבוע האימא. 

אימא לשני ילדים מאחת השכונות בעיר נתקלה השבוע בגננת זועמת, שסירבה להכניס את ילדיה לקייטנה ואף דיברה כלפיה בצורה בעייתית. "פתאום היא החליטה שהילדים שלי בעיתיים", אמרה האם. ואז בתחילת החופש הגדול פתאום היא אמרה לי שאני חייבת להוציא אותם או שהיא תקרא למשטרה".

לטענת האם, במהלך השנה הגננת הייתה מענישה את הילדים בכך ששמה אותם בגן של הגדולים למשך זמן מסוים. "היא פשוט הייתה משאירה אותם שם, עם הגדולים, למשך שעות".

אולם השבוע העימות בין הגננת לאם  עלה מדרגה. הגננת דרשה בתוקף שהאם תוציא את הילדים מהגן ושהיא אוסרת עליהם להיכנס. תכתובת ווטסאפ שמציגה האם אכן מוכיחה כי הגננת איימה להזמין משטרה ואף השתמשה בשפה לא פשוטה. "אין לך אישור להכניס את הילדים לקייטנה", רשמה הגננת, "הם לא ברשימות. לא רוצים אימא כמוך"."קציני הביטחון מודעים לזה", המשיכה הגננת להקליד ברשת החברתית, "את יכולה לקחת את הכסף ולא לחזור. אני מזמינה משטרה, את תאספי את הילדים מתחנת המשטרה".

בתגובה אמרה השבוע האימא כי: "אני מזועזעת. עזבתי את העבודה כדי להישאר עם הילדים בבית ואין לי כרגע פתרון עבורם. מעניין שבמשך השנה לא הייתה בעיה איתם, ועכשיו פתאום היא רוצה להזמין משטרה?".

מהעירייה נמסר בתגובה: "לא נוכל להתייחס לחלק מפרטי האירוע מפאת צנעת הפרט. האם הגיעה לעירייה ושובצה בקייטנה לשביעות רצונה".