חנות הסקס הכשר. צילום: ענת יורובסקי
לפני 20 שנה אבא שלה פרסם את רב המכר 'סקס כשר' - השבוע היא פתחה חנות תחת אותו השם בירושלים.

בעלת החנות היא חנה בוטח (29) שהחליטה כי מיקומה יהיה במתחם המעצבים של נוקטורנו, ברחוב בצלאל 7.

בוטח עלתה ארצה לפני עשר שנים מארה"ב. אביה הוא הרב שמואל בוטח, שלפני 20 שנה, כאמור, פרסם את רב המכר 'סקס כשר', שעסק בשאלות על מיניות מתוך קשר ליהדות.

חנות הסקס הכשר. צילום: ענת יורובסקי

קהל מכל המגזרים

"מאוד פחדתי מהתגובות שתקבל חנות סקס בירושלים. בינתיים אני מופתעת לטובה ומקבל פידבק מדהים", מספרת בוטח. "אתמול הגיעה לכאן חבורה של נשים דתיות, אחריהן באו בעל ואישה דתיים, ואחריהם זוג נשים לסביות נשואות. מגיעים אנשים מכל הקהלים, דתיים ולא דתיים, יהודים ולא יהודים. המכנה המשותף הוא אלו שרוצים להגביר את האינטימיות ביחסים שלהם".

החנות מיועדת בראש ובראשונה לזוגות המעוניינים להיטיב את איכות הזוגיות שלהם, ולהתגבר על מכשולים שונים גם באמצעות שיפור הקשר המיני.

בוטח. צילום: ענת יורובסקי

האביזרים בחנות. צילום: ענת יורובסקי

לכן, לצד צעצועי מין שונים, ניתן למצוא בעסק החדש גם משחקים שונים המיועדים לזוגות – קוביות משחק עם משימות מיניות, נוצות, כיסויי עיניים, שרשראות תמימות למראה שיכולות להפוך בסוף הערב לאביזר הצלפה ("רק הפרטנר שלך ידע מה את באמת עונדת", מסבירה בוטח). צעצוע מפתיע נוסף: פצצת אמבטיה בתוכה מסתתר ויברטור קטן.

"צעצועי מין יכולים להיות לשימוש אישי או זוגי, אבל המסר המרכזי שלי הוא העצמת האינטימיות והחוויה הזוגית. אני מרגישה שזוגות מונוגאמיים ומחויבים האחד לשני, צריכים את זה יותר מכולם. למרות שהם צריכים את המוצרים האלה, לא בהכרח הם ילכו לחנויות הסקס הגדולות", אומרת בוטח.

והמטרה שהיא שמה לנגד עיניה? דרך שיפור החוויה המינית של אנשים בתוך הזוגיות שלהם, שיפור היבטים נוספים בחייהם. "המטרה היא להקל את הבדידות שקיימת סביבנו. זה לא רק שאנשים לא עושים סקס, הם גם מאוד בודדים. אנחנו דור שחווה הרבה מאוד בדידות. אחוז כל כך גבוה מהנישואים מסתיים בגירושים וזה מוביל לחרדה ואו לדיכאון. אלו המצבים שאני רוצה לעזור להם".