חניכי יוניסטרים במרכז פסגת זאב בערב החשיפה שנערך החודש. צילום: יוניסטרים

עמותת יוניסטרים השיקה החודש פרויקט הכשרה לתלמידי העיר שבמסגרתו יתנדבו אנשי הייטק במרכזי השכונות ויכשירו תלמידים במגוון נושאים. הפרויקט יכלול ארבע שכונות, כאשר השכונה הראשונה שכבר החל לפעול הפרויקט היא פסגת זאב.

החל מהשבועות האחרונים, תלמידי בתי הספר 'רנה קאסין' ו-'טדי קולק' החלו להגיע למתחם החדשנות החינוכית של העירייה 'איפכא' וקיימו הכשרות עם מתנדבי העמותה.

מתוך מאות בני נוער שעברו מיונים התקבלו 33 לנבחרת ההייטק של פסגת זאב. במסגרת התכנית, בני הנוער יקימו חברת סטארט אפ על כל שלביה - החל מהליך סיעור מוחות, דרך סקר שוק, תכנית עסקית, אב טיפוס, גיוס הון מול משקיעים, שיווק מכירות ופיתוח עסקי. את בני הנוער כאמור ילוו חברות ואנשי עסקים שונים, שיעבירו את הידע שלהם ממקור ראשון לחניכים.

מרכז יוניסטרים פועל בשותפות עם הפדרציה היהודית בלוס אנג'לס, איפכא ומינהל החינוך של עיריית ירושלים.

מנכ"לית עמותת יוניטרים, בת-שבע משה: "זוהי זכות גדולה עבורנו לאפשר לבני הנוער בעיר להיות שותפים לתכנית משנת חיים. אין לי ספק כי ממרכז זה יצמחו מנהיגים ויזמים שישפיעו על עתידה של מדינת ישראל".

מנהל מרכז יוניסטרים בפסגת זאב, נעם שחר הוסיף: "זוהי זכות גדולה עבורנו לעצב וללוות פרק משמעותי בחייהם של הדור הצעיר וביחד להתוות את העתיד בעיר הקודש - ירושלים".