נטע ברזילי באירוויזיון. צילום: EPA

בהצלחה נטע: עם שיר שכל סוכניות ההימורים מצביעות עליו כאחד המועמדים הרציניים לזכייה, התקוה הישראלית לזכיה באירוויזיון 2018 בפורטוגל שייערך במוצאי שבת גבוהה מתמיד. אולי בשנה הבאה האירוויזיון יגיע לירושלים, לבנייני האומה, אבל השנה עדיין נאלץ לצפות בו בטלוויזיה. מיינט ירושלים עושה לכם סדר, ומביא את כל המקומות בהם תוכלו לצפות באירוויזיון בעיר, ואם הנציגה של ישראל נטע ברזילי תקבל את הדוז-פואה, אז גם לפזז ולרקוד עד אור הבוקר. והאמת? גם אם לא.

מרימים לאירוויזיון בנוקטורנו: הקרנת התחרות בשידור חי, באירוע גלאם חגיגי לכבוד גמר האירוויזיון. אתם מוזמנים להרים לנטע ברזילי ולרקוד עד הסוף המתוק (או המר), בהנחיית מלכת הדראגשושנה בנהחוחים. בנוקטורנו מבטיחים נהרות של צ'ייסרים שיזרמו בחלל הנוקטורנו לייב, ועוד מלא הפתעות ברגע האמת. בשיתוף האחווה הירושלמית הגאה, רוח חדשה, הבית הפתוח, האונ' העברית והמרכז הבין תרבותי.

21:00, בצלאל 7, בחינם.

הקרנת האירווזיון בסינמטק עם כאן, תאגיד השידור הישראלי: סינמטק ירושלים פותח לראשונה את שעריו לחגיגה מוסיקלית ויקרין בשידור חי על המסך הגדול את האירוויזיון בשיתוף תאגיד השידור "כאן", באווירה חגיגית ובאיכות צפייה וסאונד משודרגים. לפני תחילת השידור יתקיים מופע דראג לחימום האווירה, הגיגים ועוד שלל הפתעות. את ההקרנה ילווה צוות השידור של תאגיד "כאן".

21:45, דרך חברון 11, 10 שקל כולל משקה. כרטיסים ב-http://www.jer-cin.org.il/he/movie/18314

האירוויזיון בפאב המפלצת: החבר'ה מקרית יובל מזמינים אתכם לכסוס איתם ציפורניים לאורך ההצבעה עד להכרזה על המדינה המנצחת. לפני ואחרי תהיה שם מסיבת אירויוויזיון עם פלייליסט חוצה גבולות, ויהיו גם הפתעות. האירוע בשיתוף פרויקט סטודנטים בשכונה של מרכז צעירים ירושלים.

21:00, צ'ילה 8, בחינם.

אירווזיון בוידאו: כמובן שגם בגיי-בר היחיד בירושלים יקרינו את האירווזיון במוצ"ש. "אנחנו עם האירוויזיון כל השנה", כך אמר הבעלים אבי גולדברגר למיינט ירושלים. "אוהבים את המוסיקה והלהיטים. הם חלק מהדי.אן.איי המוסיקלי של מה שאנחנו מנגנים ביומיום. הטקס עצמו הוא יום חג עבורנו, עבור הקהילה. אנחנו עושים לו כבוד ומקרינים אותו נטו. בלי קשקושים מסביב. מה שכן, אם נטע תזכה יהיה אפטר פרטי משוגע". כל מילה.

הורקנוס 1, בחינם.