סימה בכר מיימון וחנה אזולאי. צילום: באדיבות המשפחה
לאחר פרק המריבה הגדולה ביום ד' בבית האח הגדול בין סימה בכר מימון לאביבית בר זוהר, אמה של סימה, חנה אזולאי, יושבת בביתה בקרית מנחם ומסבירה: "אם סימה התנהגה כך הגיעו מים עד נפש". אזולאי, עובדת כיום עם ניצולי שואה ובעסקי החינות, ועבדה כ-30 שנה בעירייה.

הכל התחיל כחלק ממשימת "גן אחוש", שיחקו המתמודדים בחבילה עוברת והאמת יצאה החוצה. כאשר התבקשה אביבית לבחור מי לדעתה הכי פחות אמין בבית – החבילה עברה לסימה. בתגובה הרימה סימה את החבילה ואמרה "מי שהכי אמיתי".

לאחר מכן החלה מהומה גדולה בבית כאשר סימה הטיחה בפני אביבית מה היא חושבת עליה והסבירה כי אביבית הגיעה כדי לסכסך בין החברים שלה.

למה סימה חושבת שאביבית הצטרפה לאח הגדול כדי לסכסך?
"
היא אמרה את זה, איך ייתכן שנותנים במה לאישה שעומדת בערוץ 13 וצועקת 'אני באתי לסגור חשבונות עם סימה'. אני חשבתי שאני שולחת אותה לריאליטי ומשם היא תתקדם. סימה היא אישה טובה, חברה, בת למופת עם ערכים, מקסימה. היתה מיס עולם, והיא באה לארץ כדי להיכנס לתודעה הישראלית".

במהלך הפרק ששודר ביום רביעי האחרון, ביקשה סימה מאביבית להסביר לה מה הבעיה בה, אך אביבית החליטה שלא להגיב. "ברגע שהיא לא אומרת היא נותנת לאנשים ספקולציות", מסבירה.

קראו גם: 
מי את סימה בכר מימון? הכירו את הירושלמית שנכנסה לבית האח הגדול


"
להיפגע ברמה כזו גבוה, על חשבון הבת שלי, על חשבון המשפחה והילדים שלה, עם כל הכבוד זו לא המטרה, לא לשם כך סימה נכנסה לשם. בערב הראשון, אביבית אמרה לסימה 'אני באתי לשבת לך כאן'. מה אתם רוצים שהיא תקבל אות במחיאות כפיים?", מסבירה אזואלאי, "בגלל שהבית סגור יש הרגשה של סיר לחץ, היתה הגזמה של אמוציות, יצאו משם אמוציות לא קלות מהצד של סימה. סימה לא כזאת, היא אמא שקטה, היא מגדלת ילדים לתפארת".

סימה גם אמרה דברים קשים לאביבית. בין הדברים שאמרה: "את אומרת שאת ביטלת חמש חתונות, ובמקרה הזה אני יודעת גם בפנים, שהם ביטלו לך את החתונות", "את מדרדרת פה במדינת ישראל דור שלם של בחורות שרואות אותך ערומה באינטרנט", וכן חיקוי של אביבית.
"נכון, היא ענתה לה. היא לא נשארה חייבת. סימה אמרה גם דברים קשים, שוב זה סיר לחץ ועולות המון אמוציות, זה שאתה יושב בתוך בית בחוץ ואתה מוצא במקום חברים אתה מוצא אויבים שמטפטף מסרים נגדך כל היום, אתה לא יכול להישאר אדיש. היה אפשר אולי להנמיך, אם סימה התנהגה כך הגיעו מים עד נפש".איך הרגשת אחרי התכנית?
"כאב לי מאוד מאוד בלילה, נפשית ופיזית. עד עכשיו אני עם כאבי ראש. חשבתי שלא אצא מהבית שבוע. הרגשתי רע מאוד כי אני רואה דמות של הבת שלי שזו לא היא, זו לא סימה שאני מכירה. אני מכירה את הילדה שהיתה בבוקר מקפצת ושרה ושמה מוזיקה לילדים ורוקדת כמו ילדה קטנה, ופתאום אני רואה שאישה נכנסה למצבי לחץ איומים. כל אחד והתגובה שלו. התגובה שלה היתה מעומק הלב, מהבנה של דברים ואינטואיציות שאנחנו לא ראינו".

לדעתך תהיה סולחה?
"עכשיו לא. ממש לא. סימה ניסתה ליצור שיחה עם אביבית במהלך השהות שלה. יש לה אינטואיציות טובות".