צילום: דוברות המשטרה

במסגרת פעילות האכיפה הממוקדת של שוטרי אגף התנועה בירושלים במהלך סוף השבוע, נעצרו שני חשודים, כאשר אחד מהם הנו תושב השטחים שסירב להישמע להוראות השוטרים ולאחר מרחק קצר נעצר על ידם, בבדיקת אלכוהול שנערכה לו נמצאה כמות של 617 מיקרוגרם.

נהגת נוספת שסירבה להישמע להוראות השוטרים נעצרה גם היא לאחר מרחק קצר, סירבה לבדיקת שכרות וברכבה אותרו 2 מנות החשודות כסם מסוכן מסוג קוקאין.

עוד נתפסו בסוף השבוע 19 נהגים שנהגו במהירות מופרזת בדרך חברון ושדרות גולדה מאיר, ו-74 נהגים שנתפסו כשהם משתמשים במכשיר נייד בזמן נהיגה.

13 רישיונות נהיגה נפסלו במקום ע"י שימוע של קצין משטרה, ושני רכבים הושבתו במקום באמצעות גרר מטעם המשטרה. אחרים זומנו לשימוע במשטרה יחד עם בעלי הרכבים.

כחלק מהפעילות והשירות לנהגים, ערכו השוטרים בדיקות שכרות נוספות לנהגים שניגשו אליהם וביקשו להיבדק על מנת לוודא שהם יכולים לנהוג בבטחה חזרה לביתם.

"בריונות נהגים בכביש גורמת לא אחת לסיכון חיי אדם ותאונות דרכים העלולות לגרום לאובדן בנפש ופציעות קשות. על כן, משטרת ישראל פועלת מחד ליצירת מניעה מצבית תוך אכיפה ידידותית והסברתית ומנגד ביד קשה כנגד נהגים המבצעים עבירות הגורמות לתאונות ואלו המשפיעות על חומרתן", מסרו מהמשטרה.