לירון ששון מתמחה במבחר גדול של טיפולים כאשר כל טיפול מותאם באופן אישי לכל לקוחה לפי רצונה ומטרותיה. הסרת שיער בטכנולוגיה מתקדמת, ללא כאב ובכל ימות השנה, הצרת היקפים והסרת צלוליטיס ע"י שימוש בטכנולוגית גלי רדיו , טיפולי פנים כולל טיפולי אנטי אייג'ינג, הבהרה, טיפול באקנה ופילינג מסוגים שונים, איפור לכלות ולאירועים, עיצוב וצביעה של גבות וריסים ועוד.

כל הטיפולים מתבצעים תוך שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים שאת חלקם פיתחה ששון בעצמה.

שימוש בחומרים איכותיים ומתקדמים ביותר | צילום: יאיר צריקר, סטודיו Y -

אחד הפיתרונות של לירון ששון להסרת שיער, הוא שימוש במכשיר תוצרת כחול לבן בשם INMODE. המכשיר מוכר בכל העולם וניתן לטפל איתו ביעילות בכל אזור בגוף והוא מתאים גם לכל סוגי השיער. המכשיר מצויד בידית קרח שמפחיתה את כאב הטיפול בצורה משמעותית.

יתרון נוסף הוא השימוש במכשיר הבודי פיט, זהו טיפול מיוחד שעובד על גלי רדיו שעוזרים למיצוק העור ולהעלמת צלוליטיס תוך מס' טיפולים .

לירון ששון, עברה השתלמויות והסמכות רבות ונוספות בתחום היופי ביניהם השימוש במכשירים מתקדמים והיא מבטיחה החזר כספי לכל מי שלא יהיה מרוצה בתום הטיפול.

לאחר שנות נסיון רבות החליטה ששון, בוגרת בית הספר לאיפור של ירין שחף, להוציא גם ליין מוצרי איפור על שמה. זה לקח לה כמה שנים אך לאחר שדגמה מוצרים רבים ממגוון מותגים החליטה להוציא ליין איפור משלה באיכות גבוהה ובמחיר שווה לכל נפש .

לירון ששון - ליין מוצרי איפור | צילום: יאיר צריקר, סטודיו Y -

בקליניקה שלה מיישמת לירון ששון את תורת היופי שלה בעזרת קו המוצרים שפיתחה בעצמה: קרמים, קונסילרים, פריימר וסמקים הם רק חלק מהמוצרים שתמצאו אצלה בקליניקה. בנוסף למוצרים שפיתחה בעצמה, היא עובדת עם המוצרים הטובים ביותר בשוק של החברות המובילות בעולם כגון דרמלוגיקה וקצמרה.

לסיום שאלנו את לירון ששון מה הטיפ שלה לטיפוח הפנים והגוף בעונת החורף:  " העצה שלי לעונת חורף המתקרב היא קרם עשיר בלחות, העור שלנו יבש יותר והוא זקוק לויטמין C שידוע באפקט ההזנה העוצמתי שלו. וחשוב מאוד להקפיד גם על מריחה של מוצרי טיפוח ולחות יעודים לשפתיים, כמה פעמים ביום".טיפולים באיכות גבוהה ובמחיר שווה לכל נפש | צילום: יאיר צריקר, סטודיו Y

-

הקליניקה של לירון ששון נמצאת במספרת "ספר על הבר", מצפה הבירה 3, מבשרת ציון. טלפון: 052-6008954