אורלי רביבו. צילום: אינסטגרם של האח הגדול VIP, רשת

"מי יחזיר לי 15 שנה שהלכו לאיבוד?": שבוע וחצי לאחר תחילת תכנית האח הגדול VIP אורלי רביבו, הירושלמית לשעבר, משחזרת את הפגישה שפוצצה את פרשת קצב אז כשהיתה בת 26.

השיחה החלה בגינה של בית האח הגדול, אז שאלה העיתונאית, נרי ליבנה: "למה לא הכניסו אותך לכתב אישום?". רביבו ענתה: "בעסקת טיעון זה תן וקח, לא קיבלתי יותר מידי הסבר. פותחים לך דלת ונותנים בעיטה".  

דייר אחר שאל את רביבו "כמה זמן זה נמשך?", ואז החל לגולל את סיפורה: "מהיום הראשון, השני כמעט הוא התחיל, מילים כאלה,' איזו יפה', 'איזו חמודה', 'תעזרי לי'.

"את עובדת במקום שעל פניו, כיף לך, נעים לך, את רוצה להתקדם, את רואה עתיד. את סותמת, אוקיי? עם מילים איכשהו התמודדתי, אבל עד הרגע שזה הפך לנגיעות או המעשים עצמם זה שלושה חודשים, ואז ברחתי לארה"ב".

על החזרה מאמריקה היא סיפרה: "היינו בקשר אני והנהג, אז סיפרתי לו שהוא הרס לי את החיים, שאני לא מוצאת את עצמי, אני גם לא רוצה להיות באמריקה, מה יצא לי מכל הסיפור הזה? ואז הוא (משה קצב) אמר לו תגיד לה שתבוא, אני אמצא לה איזושהי עבודה ושתטפל בחיים שלה".

קראו גם
• צפו: ת.ז של הירושלמית לשעבר, אורלי רביבו שנכנסה לבית האח הגדול VIP
• הכירו: היא גדלה בירושלים ובמוצ״ש היא תיכנס לבית האח הגדול VIP

כשהגיעה להיפגש עמו, ביקש ממנה קצב להיפגש בלשכת המנכ"ל, לימים הבינה ששם הוחבאו אמצעי הקלטה. "הוא יושב מול הדסק שלו ככה. בחיים לא ראיתי אותו מחזיק ידיים ככה, ואז אני אומרת לו 'אתה עשית לי ופגעת בי והרסת לי את החיים, אני בחורה בת 30 ואין לי כלום. פגיעה נפשית, פגיעה פיזית'. ואז הוא עושה לי 'ששש'. אני אומרת לו 'מה? מה אתה רוצה?'. אז הוא מאיית לי באמצעות השפתיים 'כמה כסף?', אבל הוא עושה את זה רק בתנועה. אין בעיה, כאילו זרקתי מספר, אמרתי לו 'אני לא יודעת מה אני צריכה כדי לסדר את החיים שלי, אני בחורה בת 30 אבודה'. אחרי הדבר הזה הוא אומר לי 'טוב, טוב, טוב, נהיה בקשר'.

"התנועה באה ממנו. אני לא ביקשתי כסף. וככה זה התגלגל, עם ההקלטה הזו הוא הלך ליועץ המשפטי לממשלה ואמר 'יש פה בחורה שרוצה לסחוט אותי'. הוא חשב שיפיל אותי על סחיטה, ואז אמר היועץ המשפטי 'אוקיי, גם אם היא עשתה בוא נשמע'. ואז נפתחה החקירה".

עד לאירוע זה, אורלי לא ניגשה להתלונן: "אני לא התלוננתי מילה. אם זה לא היה נפתח בצורה כזו אני לא הייתי מדברת על זה, כי זה משהו שאתה לא רוצה. אתה לא רוצה להרוס לעצמך את החיים, אתה לא יודע איך לדבר על זה. מה אומר לאבא ואמא שלי? וגם כל הזמן הפרסונה? מי יאמין לי?הוא נשיא ואני... זה מה שעמד לנגד עיניי. החיים שלי נמחקו, לא רק בגללו, גם בגלל כל מי שנתן לזה יד".

הדייר עדי לאון שאל אותה מדוע לפני כן הפרשה לא נחשפה, רביבו ענתה: "אף אחת לא דיברה. עיתונאים ידעו. מי לא ידע. אנשים לא דיברו, כל אחד כיסה עוד עלה תאנה ועוד עלה תאנה. הוא מחק לי את החיים".

רביבו שהתמלאה ברגשות מהעבר החלה לבכות, חלק מהדיירים חיבקו אותה. "אני שונאת לבכות, כי אם אני בוכה הוא מנצח. ישבה מישהי חזקה מולו - אז לא האמינו לי", אמרה בבכי רביבו.

הבנות, ניסו לחזק את אורלי. "את נותנת כוח לכל כך הרבה אנשים. אין לך מושג בכלל", אמרה נטלי דדון.  

לאחר מכן נכנסה רביבו לחדר האח הגדול: "אני לא יכולה יותר לדבר על זה, כואב לי כל הגוף עכשיו. זו צלקת נפשית, זה נורא קשה לדבר על הדברים האלה, אני צריכה לשחרר את הדבר הזה מהחיים שלי. זה לא עושה לי טוב. מי יחזיר לי 15 שנה שהלכו לאיבוד? כל העולם שלי התפרק בגלל המקרה הזה, אני לא נמצאת במקום שהייתי רוצה להיות בו".

בסוף, כדי לעודד את רביבו ולהשאיר טעם טוב, השמיע האח הגדול לדיירים את השיר "אלוהים נתן לך במתנה".