החשוד נתנאל סנדרוסי (צילום: דוברות המשטרה)

אחרי שבעה ימים תם המצוד: נתנאל סנדרוסי (23) החשוד שדרס בן 11 בשדרות גולדה מאיר ביום ראשון וברח תוך שהוא מפקיר את הילד בזירה - הסגיר עצמו למשטרה.

ממשטרת ירושלים נמסר כי: ״החל מהתרחשות התאונה הקשה לפני שבוע, פעלו כוחות המשטרה הגלויים והסמויים לאיתורו של החשוד במעורבות בתאונה בה נפצע באורח אנוש קטין כבן 11, ושפרטי זהותו פורסמו. פעולותיה השונות של המשטרה, הביאו לידי כך שהחשוד הסגיר עצמו במשטרת ירושלים לפני מספר דקות, והוא נעצר לחקירה״. 

בשבוע שעבר, ילד בן 11 נפגע קשה בתאונת פגע וברח. לאחר התאונה מסרו במשטרה כי באזור גבעת זאב אותר הרכב שעל פי החשד היה מעורב בה. מצבו של הילד עדיין אנוש והוא מאושפז בטיפול נמרץ ילדים בשערי צדק. זהותו של סנדרוסי היתה ידועה למשטרה לאחר הימצאות הרכב בגבעת זאת באותו הלילה.  

זירת התאונה בשדרות גולדה מאיר. צילום: רפי קוץ

מוקדם יותר פרסמנו במיינט ירושלים כי שיטוט בחשבון האינסטגרם של נתנאל סנדרוסי מגלה כי מספר פעמים נהג במהירות מופרזת ואף התגאה בכך. מספר פעמים פרסם סנדרוסי סרטונים בהם הוא לכאורה נוהג במהירות מופרזת ומתגאה בכך: ״עכשיו אני מבין למה לקח לי 18 דקות מירושלים לתל אביב״, כתב בפוסט בו נראה מד המהירות על 170 קמ״ש.  בסרטון אחר התגאה סנדרוסי בנהיגה במהירות של 220 קמ״ש, וכתב ״כשהן אומרות תבוא, יש בית ריק״.