ניידת משטרה. אילוסטרציה: shutterstock

איש סגל הוראה (38) במוסד חינוך בצפון העיר נעצר היום בצהריים (א') בחשד שהטריד מינית וביצע מעשים מגונים בקטינה (תלמידה) תוך ניצול מרות. המעצר הגיע בעקבות דיווח שהתקבל במשטרה.

החשוד נחקר בשעה זו במשטרה, ומהחקירה עולה החשד כי פנה לאחת התלמידות כבת 14 באמצעות הרשת החברתית, וניהל עמה התכתבויות בעלות תוכן מיני ואף ניסה לבצע בה עבירות מין על מנת להגיע לסיפוקו.

למיינט ירושלים נודע כי איש הסגל עובד שלוש שנים בבית הספר וכי הרשת החברתית עמה יצר קשר עם התלמידה היא אינסטגרם.

עוד נבדק החשד, כי החשוד ביצע עבירות דומות גם בתלמידות קטינות נוספות הלומדות בבית הספר. מחר יובא החשוד בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרו.

במשטרה ציינו: "מדובר במקרה חמור של ניצול קרבה ומרות ע"י איש סגל הוראה אל התלמידות בכדי לבצע בהם עבירות מין, וזאת בתחכום תוך שימוש בפלטפורמות שונות ורשתות חברתיות כדי להגיע לסיפוקו האישי.

"אנו שוב מדגישים להורים, להיות ערניים ולגלות מעורבות באשר לעיסוקם של הילדים במכשירים הניידים והרשתות החברתיות בכדי למנוע עבירות מסוג זה העלולות לפגוע באופן פיזי ונפשי ביקר לנו מכל".

שלמה קרפ, ס' יו"ר ומנהל המרכז הרב תחומי: "ארגון ההורים בירושלים והמרכז הרב תחומי מגנים כל פגיעה מכל סוג שהוא וסומכים על משטרת ישראל שתמצא את החקירה עד תום ותגיע לחקר האמת על מנת שתופעות מכוערות אלו לא יחזרו על עצמן. אני קורא למשרד החינוך לבדוק ביתר שאת מי מתקבל לעבודה עם תלמידים."