להקת שלוה. צילום מסך מתוך ערוץ 12

פיינליסט ראשון לגמר הכוכב הבא: אחרי שריגשו את כל עם ישראל פעם אחר פעם, הלהקה הירושלמית עלתה לגמר הכוכב הבא לאירוויזיון. בתכנית שהתקיימה הערב (שבת) ניגנו ושרו חברי הלהקה את השיר "פזמון ליקינתון" עם שילוב השפה ההודית אותה ביצעה הסולנית דינה.

הלהקה כבשה את הקהל והשופטים עם 87 נקודות וניצחה את כתריה שקיבלה 85 נקודות.  

סולנית הלקה, ענהאל אמרה עם ההכרזה: "אני מתרגשת כי זו הפעם הראשונה שלהקת שלוה עם צרכים מיוחדים באה למקום כזה. זה פשוט מרגש אותי שאנחנו הצלחנו לעשות את זה".

"תודה רבה גם לקהל וגם לשופטים על כל התהליך הזה. זה כבוד עבורנו להיות פה, ואני רוצה להודות גם להורים שלי שתמכו בי, ולהורים של כולם", אמר חבר הלהקה יוסף.

"אתם עושים בית ספר למוזיקה. זה היה נאמבר שהיה מאוד קשה לשמוע אותו עד הסוף כי כל הזמן אני מנסה להנות ואני לא יכול לתת כחול", אמר סטטיק. "הרב רבגוניות הזו היא משהו שחייבים להשתמש בו לכשתייצגו את ישראל באירוויזיון", הוסיף אמדורסקי.

'להקת שלוה' מונה כ-15 נגנים ומוזיקאים, נערים ונערות מכל קשת האוכלוסייה וביניהם חברים עם צרכים מיוחדים המופיעים יחדיו על במה אחת שקמה כחלק מהתכנית של 'שלוה' של טיפול במוזיקה הלהקה כוללת זמרים וזמרות, נגני קלידים, גיטרה, תופים וכלי הקשה.