בונפיל. צילום: חיים צח

"בונפיל מסרב לפגוש אותנו", כך טוענים מספר עובדים שפוטרו בעיריית ירושלים. בסוף השבוע הם פנו אל רשות השיפוט בהסתדרות העובדים בדרישה שיפעילו נגד בונפיל צעדים משמעתיים. הסיבה: לטענתם פגישה שתואמה עימו - בוטלה. בנוסף בהקלטה שהגיע לידי mynet ירושלים נשמע בונפיל במהלך ויכוח עם אחד העובדים: "אתה מסומם. קח את הכדורים". בתגובה, בונפיל ציין כי אכן התבטא כך: "נכון. אחד מהם הוא כזה".

בבקשה שהגישו חלק מהעובדים, הם טוענים כי הם ביקשו להיפגש עם יו"ר מרחב ירושלים של הסתדרות העובדים, דני בונפיל על מנת שיסייע להם בכל הנוגע להליך הפיטורים. אלא שהעובדים טוענים כי כאשר הגיעו לפגישה המיועדת בלשכתו של בונפיל כניסתם לבניין הסתדרות נמנעה על ידי מאבטח שהוצב במקום.  

"אנחנו דורשים שוועדת המשמעת תגנה בחריפות, ותדרוש הפעלת צעדים משמעתיים נגד יו"ר המרחב דני בונפיל על מעשה פוגעני משפיל זה לעובדים שכבר חטפו את המכה האכזרית ביותר שהינה פיטורין לצורך הפרטה", נכתב בבקשה, "אנחנו מלינים על ההונאה כדרך פעולה של היו"ר מצד אחד מזמין עובדים ומצד שני דואג להשפילם".

לעומת זאת, בונפיל דוחה את הטענות ובשיחה עם mynet ירושלים ציין: "לא נקבעה כל פגישה, היא לא קיימת ולא נקבעה. אין לי בעיה להיפגש עימם אך עם כל אחד בנפרד. אני מקבל כל עובד עירייה וכל עובד ממשלה - כל אחד ראשי להיפגש איתי".