אלירן מלול ומיכל סלה ז"ל. צילום: מהפייסבוק

פרטים חדשים מעברו המפוקפק של אלירן מלול החשוד ברצח אשתו:  ל-mynet ירושלים נודע כי במכתב שהועבר לידי משפחת סלה לאחר הרצח, תיארה אישה שהייתה בעבר בקשר זוגי עם מלול התנהלות קנאית, רכושנית, שתלטנית, מאיימת, שכללה צעקות והתעללויות, אותן ספגה ממלול כאשר היו בזוגיות.

בת הזוג לשעבר אף התייחסה לכך שבחשבון הפייסבוק שלה הרבתה סלה ז״ל לפרסם פוסטים שמתארים את האהבה הגדולה בינה ובין מלול, אך כתבה כי כאשר הייתה בזוגיות עמו, מלול הכריח אותה לפרסם תכנים דומים, במטרה לשדר כלפי חוץ זוגיות חיובית.

בתוך כך, בעדות נוספת שפורסמה ברשתות החברתיות, טענה אישה נוספת שהייתה בעבר בזוגיות עם מלול, כי הוא נהג כלפיה באלימות, ובמקרה אחד הטיח את ראשה בקיר. ממידע שהגיע לידי 'מיינט ירושלים', דברים אלו הגיעו לידיעת המשטרה במסגרת חקירת הרצח של מיכל סלה.

עו"ד עידן גמליאלי המייצג את מלול מטעם הסנגוריה הציבורית: "הטענות אינן מוכרות לנו. ככל שיש שאלות בנושא ניתן לפנות למשטרת ישראל האמונה על החקירה".  

מיכל נמלטה ונאבקה באלירן עד הרגע האחרון

בימים האחרונים, ביקשה אחותה של סלה, לילי בן עמי, מכל מי שקיים בידיו מידע שיוכל לסייע לחקירת המשטרה לפנות ולפרסם מידע זה. "אם יש משהו שלמדנו מהסיפור של מיכלי הוא לא לפחד ולא לשתוק. מעגל השתיקה והפחד מדשנים את שורשי הרוע", כתבה בן עמי.  

יום לפני כן, פורסמו פרטים חדשים מהחקירה, מהם עולה כי מיכל נאבקה באלירן עד הרגע האחרון ונמלטה ממנו ככל שהיתה יכולה. לדברי גורם בחקירה, כמעט ולא היה חדר בבית ללא סימני מאבק ודם.

החשוד ברצח, אלירן מלול שוחרר מבית החולים והועבר למתקן כליאה מיוחד של השב״ס, לאחר שסרב לעבור בדיקה פסיכיאטרית, תוך שהוא מסרב לשתף פעולה עם חוקריו ונמנע ולהשיב על שאלות.