שומע מוזיקה גבוה בדרך לירושלים. צילום מסך מתוך האינסטגרם

תיעוד בלעדי: שעות לפני פיגוע הדריסה במתחם התחנה, תיעד את עצמו סנד אל-טרמאן, החשוד בביצוע הפיגוע, בתוך רכבו כאשר הוא שומע מוזיקה בעוצמה גבוהה.

המחבל שביצע את הפיגוע הלילה במתחם התחנה ופצע 12 חיילי צה"ל, תיעד את עצמו לפני האירוע והעלה סרטונים לעמוד האינסטגרם שלו זמן קצר לפני הפיגוע.

על פי התיעוד, אותו צילם החשוד לפני 22 שעות ניתן לראות כי החשוד נסע במכוניתו מספר שעות לפני ביצוע הפיגוע בו נפצעו 12 מחיילי חטיבת גולני. בסרטון שהגיע לידי מיינט ירושלים ניתן לראות את מהלך נסיעתו של החשוד, שברקע זה השמיע מוזיקה ערבית בווליום גבוה.

המחבל סנד אל-טרמאן. צילום: מתוך עמוד הפייסבוק

בסביבות השעה 2 לפנות בוקר, המחבל דרס קבוצת לוחמים שהיו בסיור מורשת ליד מתחם התחנה בירושלים, בדרכם לכותל. אחד מהם נפצע קשה ונותח הלילה, אחר נפצע בינוני והיתר קל. החיילים שהתגייסו לאחרונה לא הספיקו לירות על הדורס שאחריו מתנהל מצוד. רוב החיילים שוחררו.

בתום מצוד שהתנהל, לוחמי הימ״מ עצרו הערב (ה') את המחבל. החשוד נעצר בצומת גוש עציון ועל פי הודעת המשטרה הועבר לחקירת גורמי הביטחון .

בסיום הערכת המצב, החליט מ״מ המפכ״ל לתגבר את כוחות המשטרה והפעילות המשטרתית בכל רחבי הארץ ובעיר ירושלים בפרט, זאת החל מטווח הזמן המיידי.