צילום: לירן תמרי

טרגדיה ביום שישי: ילדה בת ארבע נהרגה מפגיעת מרכב מסחרי ברחוב רש"י בשכונת מקור ברוך. מבית החולים שערי צדק נמסר: "הילדה לא שרדה את הפציעה האנושה ובבית נחולים נקבע מותה. תנחומינו למשפחה".

בצהריי היום פגע רכב מסחרי בילדה. חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו לה טיפול ראשוני, ולאחר מכן היא פונתה לבית החולים שערי צדק תוך כדי פעולות החייאה, אך היא לא שרדה את הפציעה. בבית החולים נאלצו לקבוע את מותה.

נהג הרכב עוכב במקום על ידי השוטרים. חקירה נפתחה לבירור נסיבות האירוע. 

אהרון לוי חובש 'איחוד הצלה' סיפר למיינט: "היא היתה שכובה על המדרכה. היא שכבה ללא דופק, מחוסרת הכרה וללא נשימה. הרכב בא מתחילת הרחוב, פגע בה במעבר חצייה וגרר אותה. היא סבלה מפגיעת ראש".

עד ראייה נוסף סיפר: "היד היתה תפוסה בגלגל האחורי וביקשנו ממנו להזיז את האוטו".

צילום: לירן תמרי

הנהג שעוכב. צילום: לירן תמרי

נחום ברנשטיין ראש סניף ציון של איחוד הצלה מחוז ירושלים סיפר: "יחד עם צוות אמבולנס של איחוד הצלה וחובשים נוספים ששהו בסמיכות למקום ביצענו החייאה בזירת התאונה על הילדה שסבלה מפגיעה רב מערכתית וללא דופק ונשימה כתוצאה מפגיעת רכב. לאחר מכן היא פונתה בניידת טיפול נמרץ להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים כשמצבה מוגדר אנוש".

הפראמדיקים של מד"א יניב יפה וליאור לוי סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את את הילדה מחוסרת הכרה עם חבלה קשה בראש. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל תרופות והנשמה והיא פונתה במצב קריטי ולא יציב לביה"ח שם הרופאים ממשיכים להאבק על חייה".

צילום: לירן תמרי

צילום: לירן תמרי

רחוב רש"י. צילום: דוברות איחוד הצלה