ברקת. צילום: רועי אלמן

ירושלמי בנשמה? מי שעמד בראשות עיריית ירושלים בעשור האחרון וציין מעל לכל במה אפשרית את זיקתו לירושלים, יחגוג ימים ספורים אחר מועד הבחירות לרשויות המקומיות את יום הולדתו ה- 59 באירוע נוצץ עם מאות מוזמנים ובניהם חברי הליכוד באולם במרכז הארץ.

כמצופה ממי שפעל רבות לחיזוק העסקים בירושלים, לקיים אירוע מסוג זה באחד מאולמות האירועים הרבים הנמצאים בעיר, אלא שלמיינט ירושלים נודע כי ברקת יקיים את חגיגות יום ההולדת באולמי ׳אווניו׳ הנחשב לאחד מאלומות האירועים היוקרתיים בישראל הנמצאים בקרית שדה התעופה.

את יום הולדתו ה-58 דווקא בחרו בסביבתו של ברקת לחגוג במועדון הירושלמי ׳גסטיס׳ הנמצא במתחם התחנה, בנוכחותכם של ה-400 מוזמנים.

ההזמנה למסיבה של ברקת

חבר מועצת העירייה, אריה קינג: "מה שהיה ברור בשנתיים האחרונות לתושבי ירושלים ברור עתה לכולם. ראש העירייה מנותק מירושלים והדבר הפך למונצח בחגיגה זו".

חברת המועצה, לורה ורטון: "חבל שראש עיריית ירושלים היוצא לא מציב קצת דוגמה אישית - יש מקומות רבים בירושלים בהם ניתן היה לארח את האירוע בלי לחפש מקומות מחוץ לירושלים. טוב יהיה עם נציגי ציבור יחשבו על חיזוק תדמיתה של ירושלים וחיזוק מעמד העסקים בירושלים לפני שהם ממהרים להעביר אירועים, אפילו אישיים, אל מחוצה לה. כמובן שמדובר בהחלטה אישית של ברקת וזו זכותו, אבל הוא יכול היה לשקול גם את השיקול הציבורי".