צילום: איתמר רותם

הותר לפרסום לבקשת מיינט ו"ידיעות ירושלים": בית המשפט המחוזי התיר לפרסום כי כרטיסן בחברת "קווים" ביצע מעשה מגונה בנער כבן 14 אותו פגש במסגרת עבודתו ככרטיסן בחברה.

על פי כתב האישום שהוגש, הנאשם אביב ישראל מלקר שימש ככרטיסן בחברת "קווים" והכיר קטין כבן 14 אשר נהג לנסוע באוטובוסים של החברה.

תקופה לא ארוכה לאחר מכן, הוסיף הכרטיסן את הקטין לרשת החברתית "פייסבוק" וביקש ממנו חברות. לאחר שהקטין אישר את הנאשם, זה ניסה ליצור עימו קשר באמצעות שיחת וידאו, אולם על פי כתב האישום הקטין דחה את השיחה.

לאחר מכן הגיע הנאשם אל שירותי הגברים בקניון רמות וצילם עצמו מספר רב של פעמים כשהוא עירום ושלח תמונות של איבר מינו לקטין וזאת במטרה לפתות אותו ולנסות לקיים עימו מפגש מיני בעתיד.

מתחילת ההליך הפלילי, ביקש הנאשם מבית המשפט לאסור את שמו בפרסום בנימוק כי פרסום כזה עלול לפגוע בו, כאמור, בית המשפט נעתר לבקש מיינט ירושלים והתיר את הפרסום.

מסנגורו של הנאשם, עו״ד שמעון פרנקו נמסר בתגובה: "אנחנו כופרים בכל המיוחס בכתב האישום, הטענה שהוא נפל קורבן לסחיטה באיומים של גברת שהיא עשתה שימוש בתמונות ואיימה כי אם לא ישולמו לה כספים היא תתלונן במשטרה".