החשוד ברצח אשתו אלירן מלול (צילום: מהאלבום הפרטי)

בית המשפט האריך את מעצרו של אלירן מלול, החשוד ברצח אשתו מיכל סלה ב-9 ימים לבקשת המשטרה. כמו כן, מלול עדיין מסרב לשתף פעולה בחקירתו

הבקשה הוגשה אחרי שהמשטרה קיבלה אישור מהיועץ המשפטי לממשלה להאריך את מעצרו של מלול מעבר ל-30 ימים.

עורכי דינו של מלול שאלו בשנית לגבי העובדה כי בוצעה כניסה לדירת הזוג במהלך החקירה, חששו כי הזירה זוהמה. נציג המשטרה בדיון דותן גרילק הבהיר כי כניסת משפחת סלה לדירה בוצעה רק לאחר שהזירה מוצתה מבחינה חקירתית. 

שופטת השלום בדיון שאלה מדוע מלול לא הופיע לדיון ולא הופיע לאף דיון קודם בעניינו. עו"ד גמליאלי: "מצבו הרפואי לא מאפשר זאת. גם כאשר המשטרה מבקשת להוציא אותו לחקירה מר"ש (המרכז הרפואי בשב"ס) מודיע שלא ניתן להוציא אותו".

נציג המשטרה בדיון הודיע כי הבדיקות הרפואיות של החשוד צפויות להגיע בשבוע הבא.

עו"ד מיכאל עירוני המייצג את החשוד מטעם הסנגוריה הציבורית: "אנחנו מעוניינים שהמשטרה תמצה את החקירה עד תום. כנראה חסרים למשטרה הרבה מאוד חומרים. כולל חומרים פורנזיים. אני לא בטוח כמה הזירה באמת נבדקה. לא ברור למה הם מושכים את הזמן".

השבוע, בפעם הראשונה, הגיע מלול לבית המשפט אולם לא נכנס לדיון בשל מצבו הרפואי.  עו"ד גמליאלי המייצג את מלול התלונן על כך שלדירת הזוג נכנסו לאחר האירוע בני משפחת סלה. לדבריו, יש בכך כדי לזהם את הזירה. נציג המשטרה בדיון ענה כי כניסת המשפחה נעשתה רק לאחר שהזירה מוצתה מבחינה חקירתית.