זירת האירוע (צילום: לירן תמרי)

עצור נוסף בחשד למעורבות ברצח בהר חומה: המשטרה עצרה הערב (רביעי) אדם נוסף בחשד שהיה מעורב ברציחתו של עמוס סער ז״ל. מוקדם יותר עצרה המשטרה את החשוד הראשון (30) שאותר כמה רחובות סמוכים לזירה. 

הזירה בהר חומה (צילום: דוברות המשטרה)

הגבר שנרצח הינו עובד בכיר בהנהלת בתי המשפט. בתוך כך לפני שעה קלה מפקד מחוז ירושלים במשטרה ניצב דורון ידיד הגיע לזירה על מנת להתעדכן בפרטי החקירה.


מהמשטרה נמסר: ״כוחות המשטרה הוזעקו לבניין בשכונה בעקבות דיווח על גבר בשנות ה 50, שעל גופו סימני דקירה, והוא פונה לבית החולים במצב קשה מאוד. מפקד מחוז ירושלים, ניצב דורון ידיד, הגיע לזירה וקיים הערכת מצב עם פיקוד המחוז, בסיומה החליט להטיל את החקירה על היחידה המרכזית. חוקרי המעבדה לזיהוי פלילי פועלים כרגע בזירה במלאכת איסוף הראיות והממצאים, במטרה להגיע לזהותו של החשוד במעשה. בשלב זה כלל כיווני החקירה נבדקים״. 

ניסים בן שימול חובש באיחוד הצלה סיפר: "ביצענו פעולות החייאה על הפצוע שנפצע אנוש כתוצאה מדקירה בפלג גוף עליון. לאחר מכן הוא פונה לבית חולים תוך כדי המשך פעולות החייאה במצב אנוש".

מבית החולים שערי צדק נמסר: ״ליחידת הטראומה במרכז הרפואי שערי צדק הגיע לפני כחצי שעה גבר כבן 50 במצב אנוש תוך כדי החייאה עם מספר פצעי דקירה.לאחר טיפול ראשוני הועבר הפצוע לחדר ניתוח כשמצבו אנוש״. 

זירת האירוע (צילום: לירן תמרי)