רנא סעיד. צילום: פרטי

הבילוי בים הסתיים באסון:
עורכת הדין הירושלמית רנא סעיד מצאה את מותה ביום ראשון השבוע לאחר שטבעה ברצועת חוף בלתי מוכרזת באזור קרית ים בצפון הארץ. כוחות ההצלה שהוזעקו למקום העניקו לה טיפול רפואי וביצעו בה פעולות החייאה אך כעבור זמן קצר נאלצו לקבוע את מותה

אחד מחבריה של סעיד סיפר השבוע ששמע על התאונה המצערת באמצעות הרשתות החברתיות. "התעוררתי בבוקר, גלשתי באינטרנט ופתאום צצו כל מיני סטטוסים בחשבון הפייסבוק שלה שמבכים את מותה", הוא נזכר. "הייתי בהלם מוחלט. היינו בקשר ונפגשנו מדי פעם, היא הייתה באה אלינו למשפחה ברמדאן ופתאום להיתקל בידיעה הזאת, זה שוק". 

צילום: איחוד הצלה כרמל

סעיד, בת 37, תושבת ג'לג'וליה במקור, עברה להתגורר בירושלים ועבדה כעורכת דין במרכז העיר. "היא התעסקה בין היתר בדיני נזיקין והיו לה שאיפות להתקדם בתחום ולהפוך לעורכת דין בולטת", סיפר. "אם הייתי צריך להגדיר אותה הייתי אומר שהיא פשוט הייתה בנאדם. דאגה לאנשים ואהבה לעזור. היו כאלה שהיא הייתה מייצגת אותם מבלי לגבות מהם שכר טירחה כי ידעה שהם במצוקה כלכלית".

באסון נספה גם גבר בשנות ה־30 לחייו. הוא נמשה מן המים מחוסר הכרה, ללא דופק ונשימה וצוותי מד"א שניסו להחיותו נאלצו לקבוע את מותו. לפי דיווחים בכלי תקשורת, הוא ניסה להציל את סעיד, שזעקה לעזרה אך מאמציו לא צלחו והוא טבע למוות.